Wisła Kraków. Mateusz Młyński: Trzeba szanować ten jeden punkt

Bartosz Karcz
Andrzej Banaś
Pomocnik Wisły Kraków Mateusz Młyński po remisie 1:1 z Ruchem Chorzów podkreślał, że choć „Biała Gwiazda” walczyła o trzy punkty, to i ten jeden należy docenić.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

- Jest lekki niedosyt, bo wygrywaliśmy po pierwszej - dobrej w naszym wykonaniu - połowie 1:0, ale w drugiej daliśmy się zepchnąć do defensywy, co skończyło się stratą bramki. Musimy jednak pamiętać, że Ruch jest na fali, jest liderem i trzeba mimo wszystko szanować ten punkt - mówi Mateusz Młyński.

Wisła na pewno zagrała lepszy mecz niż ze Stalą Rzeszów kolejkę wcześniej. „Młynek” komentuje sprawę w następujący sposób: - Ze Stalą zawaliliśmy mecz. Przed tak liczną publicznością jak w meczu z Ruchem, chcieliśmy pokazać, że jednak potrafimy grać w piłkę.

Dodaje również: - Szkoda, że pod koniec meczu nie udało nam się przechylić szalę wygranej na naszą korzyść.

Wisła wyglądała lepiej m.in. dlatego, że mogli zagrać Kacper Duda i Luis Fernandez. Młyński również podkreśla ten fakt: - Kacper i Luis potrafią utrzymać się przy piłce. Ich obecność na boisku sprawiła, że łatwiej nam było funkcjonować w drugiej linii.

Teraz w I lidze następuje dwutygodniowa przerwa. - Dwa tygodnie ciężkiej pracy przed nami. Musimy się przygotować do finiszu jesieni jak najlepiej - kończy pomocnik Wisły Kraków.