Wisła Kraków. Paweł Brożek i Maciej Sadlok wracają do Krakowa. Przejdą badania

Bartosz Karcz
Zaktualizowano
Anna Kaczmarz
Fatalnie zakończył się mecz z Wisłą Płock dla dwóch piłkarzy Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” nie tylko przegrała na Mazowszu, a w dodatku straciła Pawła Brożka i Macieja Sadloka. Obaj opuścili boisko z kontuzjami. Dopiero w poniedziałek będzie wiadomo, jak długo potrwa ich przerwa w grze.

Brożek w pierwszej połowie strzelił bramkę na 1:1 i dopóki był on na boisku, gra ofensywna Wisły Kraków wyglądała bardzo dobrze. W pewnym momencie napastnik „Białej Gwiazdy” zasygnalizował jednak uraz łydki i już przed przerwą musiał zostać zmieniony przez Krzysztofa Drzazgę.

Meczu nie dokończył również Sadlok, który w drugiej połowie zgłosił uraz i musiał zostać zastąpiony przez Marcina Grabowskiego.

Po zakończeniu spotkania podjęto decyzję, że obaj kontuzjowani zawodnicy wrócą do Krakowa, by przejść wspomniane na wstępie badania. Reszta drużyny pojechała natomiast na krótkie zgrupowanie przed środowym meczem Pucharu Polski z Błękitnymi w Stargardzie.