Wisła - Ślęza 62:66. Pierwszy bój o brąz dla wrocławianek [WYNIK, RELACJA]

DF
Paweł Relikowski
Ślęza Wrocław w pierwszym meczu o brązowy medal Energa Basket Ligi Kobiet pokonała na wyjeździe Wisłę CanPack Kraków 66:62. Druga odsłona rywalizacji w piątek we Wrocławiu o godz. 19.

Ślęzę do zwycięstwa poprowadziła Elina Dikeoulakou, która kapitalnie zagrała zwłaszcza w czwartej kwarcie. W tym okresie gry rzuciła 10 z 18 swoich punktów. W końcówce trzeciej kwarty wrocławianki przegrywały 41:49. Serio 9:0 sprawiła jednak, że podopieczne Arkadiusza Rusina wyszły na prowadzenie.

Kolejne spotkanie w piątek we Wrocławiu. Jeśli Ślęza wygra, zapewni sobie brązowe medale i po raz trzeci z rzędu stanie na podium.

Wisła CanPack Kraków - Ślęza Wrocław 62:66 (19:14, 13:13, 17:16, 13:23)

Wisła: Rodriguez 6, Ziętara 4, Reid 7, Abdi, Greinacher 2, Suknarowska-Kaczor 4, Parker 27, Radočaj, Labuckienè 12.

Ślęza: Zoll-Norman 16, Sosnowska 2, Perez 3, Ajduković 12, Majewska 8, Treffers 4, Kastanek, Szybała 3, Dikeoulakou 18.

Materiał oryginalny: Wisła - Ślęza 62:66. Pierwszy bój o brąz dla wrocławianek [WYNIK, RELACJA] - Gazeta Wrocławska