Władimir Putin z pętlą na szyi. Mocna oprawa kibiców Legii na meczu z Lechem

KK
Adam Jastrzębowski / Głos Wielkopolski / Polska Press
PKO Ekstraklasa. Kibice Legii Warszawa w ligowym klasyku odnieśli się do dramatycznych wydarzeń na Ukrainie. W trakcie pierwszej połowy na stadionie przy Bułgarskiej zaprezentowali mocną oprawą przestawiającą Władimira Putina na szubienicy.

Mocna oprawa kibiców Legii na meczu z Lechem

Fani Legii transparent z podobizną Władimira Putina i pętlą wokół jego szyi rozwinęli w 15. minucie meczu. Przywódca Federacji Rosyjskiej został na nim zaprezentowany w koszulce Spartaka Moskwa. Trykot moskiewskiego klubu nie znalazł się tam przez przypadek. Spartak to chuligański przyjaciel kiboli Lecha Poznań. Po rosyjskiej inwazji sytuacja się jednak zmieniła. Fani Lecha opowiedzieli się po stronie Ukraińców i zaangażowali się w liczne działania pomocowe.

Klasyk Lech - Legia zakończył się remisem 1:1. Dla Kolejorza w 30. minucie trafił Lubomir Satka. Dziesięć minut później wyrównał Rafael Lopes.

PKO Ekstraklasa. Klasyk Lech Poznań - Legia Warszawa obejrzało przy Bułgarskiej ponad 39 tysięcy kibiców. W trakcie pierwszej połowy fani Kolejorza bili nawet brawo sympatykom gości, gdy ci prezentowali oprawę z "powieszonym" na szubienicy Władimirem Putinem. Zobacz zdjęcia kibiców z meczu Lech - Legia!

Kibice na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1. Zobacz zdjęcia!