Wszołek z asystą, 0:5 Grosickiego

JCZ
Paweł Wszołek
Paweł Wszołek Szymon Starnawski /Polska Press
Drugi raz w sezonie Paweł Wszołek zaliczył asystę. Jego Queens Park Rangers wygrał z Ipswich 2:1. Fatalnie spisał się za to zespół Kamila Grosickiego. Hull City przegrało aż 0:5 z Derby.

Wszołek ma pewne miejsce na prawym skrzydle QPR. W tym sezonie wybiegł po raz szósty i nie zawiódł. W spotkaniu przeciwko Ipswich jego dokładne podanie otworzyło drogę do bramki Jamiemu Mackiemu.

W 77 minucie Polak został zmieniony jako pierwszy w zespole. Widownia żegnała go oklaskami. Poza osiemnastką znalazł się jego klubowy kolega, Ariel Borysiuk. Dla Ipswich cały mecz rozegrał za to Bartosz Białkowski. 30-letni bramkarz nie miał wiele do powiedzenia przy obu trafieniach.

Fatalnie wypadło Hull. Z Grosickim w składzie przegrało aż 0:5 z Derby. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie drugiego Leeds United z Burton. Po przerwie na boisku zameldował się Mateusz Klich. Na ławce Birmingham w przegranym meczu z Norwich (0:1) przesiedział za to Tomasz Kuszczak. Michała Żyro zabrakło nawet wśród rezerwowych w meczu Wolverhampton - Millwall (1:1).