Wygrana młodych kieleckich koszykarzy AZS UJK Kielce z Wisłą Kraków (ZDJĘCIA)

Damian Wiśniewski
Koszykarze AZS UJK Kielce do lat 16 pokonali drużynę Wisły Kraków u16 89:71. Przewaga podopiecznych Rafała Gila była zdecydowana.

AZS UJK Kielce U16 - Wisła Kraków U16 89:71 (20:19, 25:24, 23:12, 21:16)
AZS UJK Kielce: Wierzbicki 6, Szymoniak 3, Zarębski, Strojek, Suwaluk 10, Malesza 2, Sadowski 10, Augustyn 15, Lesisz 14, Kundera 13, Basa 12, Strojek 4.

Pierwsza połowa tego pojedynku jeszcze byla bardzo wyrównana. Dwie pierwsze kwarty kielczanie wygrywali różnicą zaledwie jednego punktu, jednak trzecią i czwartą zwyciężyli dużo bardziej zdecydowanie.

Najlepiej punktującym zawodnikiem AZS UJK był Igor Augustyn, który rzucił piętnaście punktów. Łącznie pięciu zawodników gospodarzy z osobna rzuciło po ponad dziesięć punktów.