Zacięte mecze SMS ZPRP Kielce - porażka z KSSPR, wygrana z KSZO. Grała 1. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki

Gra pierwsza liga piłkarzy ręcznych. 18-19.03.2023. Sprawdź wyniki
Gra pierwsza liga piłkarzy ręcznych. 18-19.03.2023. Sprawdź wyniki Kamil Bielaszewski
W weekend 18-19.03.2023 grała pierwsza liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki. Ciekawe były oba pojedynki rozegrane przez drużyny SMS Kielce. Pierwsza pokonała w Kielcach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski różnicą dwóch bramek, a druga uległa w Końskich jedną bramką KSSPR. Wisła Sandomierz przegrała u siebie z drużyną z Chrzanowa.

Grała pierwsza liga piłkarzy ręcznych. 18-19.03.2023. Sprawdź wyniki

SMS ZPRP I Kielce - KSZO Ostrowiec Św. 38:36 (17:17)
SMS: Wysocki, Pieńkowski - Wleklak 5, Rybarczyk 2, Siekierka 3, Wrona 6, Wasiak 3, Welcz 4, Wierzbicki 2, Sarnowski 1, Jurasik 5, Zając 1, T. Bojarczuk 2, Korus 4 (2).
KSZO: Piątkowski, Kijewski 1, Bysiak, Sobut 2, Kogutowicz 3, Granat, Konwicki 2, Majchrzak 9, Zadrożny 2, Chudzik, Skuciński 4, Świstak, Chmielewski 5, Wojkowski 8.

Zacięte do ostatnich minut spotkanie. Od 20 minuty SMS musiała sobie radzić bez swojego najlepszego zawodnika, Patryka Wasiaka, który zobaczył czerwoną kartkę za trafienie bramkarza w głowę przy rzucie karnym. Kielczanie prowadzili częściej, ale w 57 minucie zrobiło się 36:35 dla KSZO. Ale już do końca meczu gole zdobywali tylko gospodarze. Goście zanotowali w tym czasie rzut nad bramką, a w swojej ostatniej akcji, przy stanie 37:36 dla SMS, zgubili piłkę i zespół z Kielc zdobył gola z kontrataku.

Wisła Sandomierz - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 22:28 (11:11)
Wisła: Skowron, Ciepliński - Szklarski, Pawelczyk 6 (2), Grządkowski 1 (1), A. Malinowski 5, Wiącek 1, Sapielak 1, Stypa, Werstler 2, Nowak, Radwański 6 (2).
Pierwsza połowa z lekką przewagą gości, którzy w 24 minucie wygrywali 9:6, jednak w końcówce Wisła doprowadziła do remisu. W 44 minucie gospodarze przegrywali 16:18, ale zdobyli cztery bramki z rzędu i wygrywali 20:18. Niestety, drużyna z Chrzanowa odpowiedziała serią dziewięciu trafień, co rozstrzygnęło mecz.

Pierwszy raz w Sandomierzu w barwach drużyny z Chrzanowa zagrał wychowanek Wisły, Stanisław Malinowski. Zdobył jednego gola. Jego młodszy bart Adam trafił dla gospodarzy pięć razy.

KSSPR Końskie - SMS ZPRP II Kielce 33:32.
KSSPR: Markowski 1, Baran - Janus 1, Woś 4 (1), Ł. Sękowski 3, Biegaj, Kordos 11 (5), Włodarski 7, Rożnowski 1, Matyjasik 5, Słonicki.
SMS: Popielecki, Drożdż, Sowiak - Wywrot 1, Aksamit 2 (1), Mielczarski 9, Cacak 4, Bujok, Olczyk 1, Burzyński, Rodak 5, Pepliński 6 (1), Pilz 1, Fajfer 3.
Wyrównane, trzymające do ostatnich sekund w napięciu i stojące na dobrym poziomie spotkanie. Jego początek należał do gości, którzy wypracowali trzybramkową przewagę (7 minuta - 2:5). Konecczanie poprawili obronę in szybko doprowadzili do remisu, ale SMS znów odskoczyła - w 16 minucie było 8:12. Druga połowa z lekką przewagą KSSPR, które w 40 minucie miało trzy gole przewagi (23:20). W 52 znów wygrywali kielczanie (29:28), ale gospodarze w końcówce byli skuteczniejsi. W 58 minucie prowadzili 32:30. Zespół z Kielc miał jeszcze szansę na doprowadzenie do remisu, ale w ostatniej akcji rzut ze skrzydła obronił bramkarz.

AZS AGH Kraków - ASPR Zawadzkie 29:28 (16:12)

Viret CMC Zawiercie - Luxiona AZS UMCS Lublin 37:30 (20:16)

Pauzował Orzeł Przeworsk.

TABELA TUTAJ.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]