Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Pasy” śrubują rekord

0 1 połowa

Cracovia

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! Cracovia wyszarpała punkt w Lubinie i do ośmiu spotkań przedłużyła serię bez porażki.

• Rasmussen upadł w polu karnym w pobliżu interweniującego Hładuna. Sędzia słusznie nie użył gwizdka.

• Ilija Żygulew został napomniany żółtą kartką.

• Radosław Kanach zastąpił Hancę.

• Ależ okazja Zagłębia! Strzelał Starzyński, a Hrosso odbił futbolówkę na słupek!

• Sasa Zivec wszedł za Szysza.

• Po akcji Myszora zawodnicy Cracovii zagrali na jeden kontakt w polu karnym. Hanca przypadkowo wystawił piłkę Rasmussenowi, a ten silnym płaskim strzałem umieścił ją w siatce.

• GOOOOOOOL! Cracovia wyrównała! Mathias Rasmussen!

• Dalekie podanie Szysza do Podlińskiego. Hrosso skutecznie poza polem karnym.

• Szysz uderzył z dystansu. Piłka po plecach Rodina minęła słupek.

• Daniel główkował po wrzutce Szysza. Trafił w boczną siatkę.

• Tomas Zajic opuścił plac gry. W jego miejsce wszedł Karol Podliński.

• Jakub Żubrowski wszedł w miejsce Pakulskiego.

• Rapa wyłożył piłkę na dziewiąty metr do niepilnowanego Rasmussena, a Duńczyk obił słupek!

• Szysz znakomicie uruchomił Zajica. Napastnik Miedziowych w ostatniej chwili został zablokowany!

• Rocha doszedł do prostopadłego podania, ale stracił piłkę przy próbie dryblingu.

• Luis Rocha zameldował się na boisku za Sadikovicia.

• Zajic fatalnie spudłował z 10 metrów po świetnym zagraniu Chodyny!

• Bartolewski został napomniany żółtą kartką. Upomnienie wyklucza go z gry w kolejnym spotkaniu.

• W odpowiedzi z dystansu uderzył Rasmussen, ale w sam środek bramki.

• Ilja Żigulew wystawił piłkę niepilnowanemu Filipowi Starzyńskiemu, a ten posłał potężną bombę z dystansu pod poprzeczkę! Kapitalne trafienie "Figo".

• GOOOOOOOOOL! FILIP STARZYŃSKI! 1:0 DLA ZAGŁĘBIA!

• Starzyński uderzył z wolnego bardzo niedokładnie.

• Pakulski faulowany przez Lusiusza 20 metrów od bramki Hrosso.

• Mathias Rasmussen wszedł w miejsce Piszczka.

• Jakub Myszor zajął miejsce Rakoczego.

• Zajic mógł uderzać po zagraniu Daniela, ale skończyło się tylko na kornerze.

• Rakoczy faulowany przez Bartolewskiego. Interweniuje sztab medyczny gości.

• Filip Starzyński został napomniany żółtą kartką.

• Erik Daniel dośrodkował z lewej strony. Rodin niefortunnie przeciął piłkę, czym zmusił do wysiłku Hrosso.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy w Lubinie bez bramek.

• Zajic nie najlepiej przyjął piłkę w polu karnym i zabrał mu ją Jugas.

• Szybka piłka do Chodyny na prawe skrzydło. Dośrodkowanie blokuje Pestka.

• Żigulew wycofał do Starzyńskiego. Zablokowane uderzenie pomocnika Zagłębia.

• Hanca minął w polu karnym Hładuna, ale wygonił się za bardzo do boku. Strzelał jeszcze Rapa, ale zbyt lekko.

• Starzyński w polu karnym do Szysza. Płaski strzał zawodnika Zagłębia blokuje Rakoczy.

• Było groźnie! Starzyński wyłożył piłkę Zajicowi. Ratuje gości ofiarna interwencja Rapy.

• Kruk zdecydowanie zatrzymał van Amersfoorta. Sędzia Frankowski nie użył gwizdka.

• Szybki atak Zagłębia po stracie Rakoczego. Daniel w pole karne do Zajica. Radzi sobie obrona "Pasów".

• Hanca zbyt wysoko dośrodkował z wolnego w kierunku Jugasa.

• Kruk faulował biegnącego do prostopadłej piłki Kruka. Żółta kartka.

• Rapa centrował w pole karne. Piłka nie znalazła adresata.

• Hanca dośrodkował w kierunku Rodina. Niewiele brakowało.

• Erik Daniel chciał minąć Pestkę przepuszczając piłkę. Nie dał się nabrać obrońca gości.

• Leźy na murawie Pakulski. Bartolewski wybił na aut.

• Van Amersfoort strzelał z bliska po kornerze! Odbił futbolówkę Hładun. Wcześniej był jednak ofsajd.

• Pestka ostro dośrodkował z lewego skrzydła. Interweniował Kruk, ale w taki sposób, że omal nie wpakował piłki do własnej bramki. Hładun wykazał się znakomitym refleksem!

• Piszczek po kontrze zacentrował w pole karne. Wyjaśnił Żigulew.

• Hanca dośrodkował z rzutu rożnego. Oddali zagrożenie obrońcy Zagłębia.

• Rakoczy "ruletą" minął dwóch obrońców i mocno uderzył przy bliższym słupku! Hładun odbił na róg.

• Początek meczu!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment rozpoczęcie spotkania.

• Zawody poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Za VAR odpowiedzialni będą Paweł Raczkowski i Dawid Golis.

• Cracovia jest na fali wznoszącej. W ostatnich siedmiu kolejkach odniosła cztery zwycięstwa i trzy remisy. W zeszłej serii gier rozprawiła się u siebie z Wartą Poznań (2:0). Wygrana w Lubinie pozwoli "Pasom" złapać kontakt z ligową czołówką.

• Zagłębie zanotowało serię trzech wygranych w lidze, ale ostatnio mocno obniżyło loty. Piłkarze Dariusza Żurawia najpierw ulegli Jagiellonii Białystok na własnym boisku (0:1), a w zeszłej kolejce w Mielcu Stali (2:4).

• Oto wyjściowa jedenastka Cracovii:

• Skład Zagłębia Lubin:

• Pierwszym akcentem niedzieli z PKO Ekstraklasą będzie konfrontacja Zagłębia Lubin z Cracovią. "Miedziowi" mają na koncie dwie porażki z rzędu. Z kolei Cracovia punktowała w siedmiu kolejnych meczach. Witamy w relacji LIVE!

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Zagłębie - Cracovia LIVE! "Pasy” śrubują rekord

Zagłębie - Cracovia LIVE! "Pasy” śrubują rekord ©Andrzej Banas

Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE. "Miedziowi" mają na koncie dwie porażki z rzędu. Z kolei Cracovia punktowała w siedmiu kolejnych meczach. Czy w Lubinie przedłuży serię? Początek spotkania o godzinie 15. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Cracovia ONLINE

Zagłębie zanotowało serię trzech wygranych w lidze, ale ostatnio mocno obniżyło loty. Piłkarze Dariusza Żurawia najpierw ulegli Jagiellonii Białystok na własnym boisku (0:1), a w zeszłej kolejce w Mielcu Stali (2:4). Zespół z Lubina nie uznaje kompromisów. W trwających rozgrywkach zaliczył pięć zwycięstw i pięć porażek.

Cracovia jest na fali wznoszącej. W ostatnich siedmiu kolejkach odniosła cztery zwycięstwa i trzy remisy. W zeszłej serii gier rozprawiła się u siebie z Wartą Poznań (2:0). Wygrana w Lubinie pozwoli "Pasom" złapać kontakt z ligową czołówką. - U nas widać stabilizację, nawet w przegranych meczach, oprócz tego z Lechem, prezentowaliśmy się dobrze - zaznaczył Michał Probierz. - Jestem bardzo zadowolony z tego, że ostatni mecz zagraliśmy do zera, a strata bramek to była nasza bolączka. Mam nadzieję, że zawodnicy nabiorą pewności siebie. W piłce trzeba ciągle potwierdzać swoją wartość. Musimy na to solidnie pracować, zwłaszcza nad tymi elementami, które jeszcze szwankują. W meczu z Wartą można było szybciej rozegrać piłkę, brakowało tej kropki nad „i” - dodał szkoleniowiec Cracovii.

Zagłębie - Cracovia NA ŻYWO. - Czeka nas trudne spotkanie – twierdzi Probierz. - Zagłębie ma doświadczoną ofensywę, zawodników, którzy potrafią płynnie przejść do fazy ofensywnej. Trener Żuraw dobrze to poukładał, to bardzo dobry trener, który został ofiarą pucharową - przyznał.

W poprzednim sezonie "Pasy" zremisowały w Lubinie 1:1. W Krakowie Zagłębie wygrało natomiast 4:2, a jedną z bramek dla "Miedziowych" po kapitalnej przewrotce zdobył Patryk Szysz. Niedzielne zawody poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Za wideoweryfikację odpowiedzialni będą Daniel Stefański i Dawid Golis.

Nie zagrają w meczu Zagłębie Lubin - Cracovia
Zagłębie Lubin: Łukasz Poręba (pauza za żółte kartki), Jewgienij Baszkirow, Lorenco Simić, Damian Oko, Adam Ratajczyk.

Cracovia: Florian Loshaj (pauza za żółte kartki), Karol Knap, Michal Siplak, Filip Balaj, Marcos Alvarez, Thiago

Zagłębie Lubin - Cracovia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Zagłębie Lubin - Cracovia na żywo pokaże Canal+ Sport. Spotkanie skomentuje duet: Robert Skrzyński - Grzegorz Mielcarski. W internecie transmisja w Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia CANAL+ SPORT