Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Filip Bednarek 7...

Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1. Jest pierwszy punkt Zobacz jak oceniliśmy lechitów

Bramkarz i obrońcy

Filip Bednarek 7
W pierwszej połowie miał dwie udane interwencje, najpierw przy główce Doleżala, a potem strzale Kacpra Chodyny. Był bezradny przy strzale Kacpra Łakomego, który trafił idealnie. Gdy zrobiło się dużo miejsca na boisku i oba zespoły ruszyły do ataku, bronił na dobrym poziomie

Joel Pereira 6
Jak zwykle aktywny. Po jego wrzutkach robi się spore zamieszanie.

Alan Czerwiński 6
Występował w roli stopera i w pierwszej części był solidnym punktem defensywy. Na dobrym poziomie zagrał też po przerwie. Dobrze się ustawiał i dyrygował obroną

Maksymilian Pingot 5
W pierwszej części bez poważnego błędu choć dał się uprzedzić Doleżalowi i musiał wykazać się Bednarek. Potem starał się grać prosto, nie przebierając w środkach. Jak trzeba było wybijać piłkę byle dalej, to wybijał.

Barry Douglas 5

Miał trochę problemów z szybkimi skrzydłowymi Zagłębia, ale był jego dobry występ. W końcówce meczu włączał się do wielu akcji ofensywnych. Groźnie strzelił na bramkę Zagłębia, po jego podaniu Amaral trafił w słupek

Lidl, Biedronka i Kaufland „zamrażają ceny" produktów, ale „firmy muszą zarabiać"

Babka marchewkowa z lukrem. Ten przepis zadziwia!

Wielki Piątek i Sobota w Poznaniu. Gdzie i kiedy udać się na liturgię i święconkę?