Zagłębie Sosnowiec - ŁKS 2:3 w sparingu. Beniaminek II ligi zaskoczył ZDJĘCIA

Redakcja
Mecz sparingowy Zagłębie Sosnowiec - ŁKS
Mecz sparingowy Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Marzena Bugała-Azarko
Zagłebie Sosnowiec przegrało na własnym boisku mecz sparingowy z beniaminkiem II ligi ŁKS Łódź. Mecz mógł się podobać. Padłaż pięć bramek.

ŁKS Łódź wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 3:2

Do Sosnowca na mecz kontrolny przyjechał ŁKS Łódź, czyli beniaminek II ligi.

Zagłębiacy od początku pojedynku byli stroną dominującą. Jednak to ŁKS wygrał sparing na Stadionie Ludowym w Sosnowcu. Obie połowy meczu obfitowały w szybkie akcje i okazje do strzelenia goli. Niestety dla Zagłębia zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie zabrakło koncentracji w decydujących ostatnich minutach.

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Sebastian Milewski (22.), 1:1 Jewhen Radionow (45. K.), 1:2 Filip Burkhardt (72.), 2:2 Michał Kieca (83. asysta - Nuno), 2:3 Maksymilian Rozwandowicz (84.)

Zagłębie: Kudła (46. Perdijić) - Sulewski, Jędrych, Cichocki (46. Najemski), Udoviczić (46. Nuno)- Milewski (46. zawodnik testowany), Nowak - Banasiak (76. Mularczyk), Łuczak (76. Kieca), Nawotka (46. zawodnik testowany Ż) - zawodnik testowany.

ŁKS: Kołba - Pyciak Ż, Rozwandowicz Ż, Juraszek, Widejko - Pyrdoł, Maschera, Margol, Bryła - Gamrot, Radionov. Rezerwa: Kazimierczak, Nowacki, Rozmus Ż, Burkhardt, Kostryka, Kocot, Zagdański, Guzik, Sobociński.

Wspaniały Maluch Toma Hanksa w najdrobniejszych detalach

Znasz język śląski? Dopasuj słowa do opisu

Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.

Materiał oryginalny: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS 2:3 w sparingu. Beniaminek II ligi zaskoczył ZDJĘCIA - Dziennik Zachodni