Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

1 1 połowa

• Dziękuje za uwagę i życzę udanego wieczoru!

• Mecz obfitował w wiele emocji. Drugą połowę lepiej zaczęło Zagłębie, które już w 47 minucie wyrównało stan meczu. Następnie z obu stron padały kolejne strzały, ale Matko Perdijić był dzisiaj w życiowej formie.

• Sędzia kończy spotkanie!

• Roginić marnuje sytuacje 100 procentową! Napastnik gości minął bramkarza, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Polczak.

• Sędzia dolicza 3 minuty!

• Jaroch uderza z wolnego, ale prosto w twarz jednego z zawodników stojących w murze.

• Potężna bomba Figla z dystansu, ale Perdijić na posterunku.

• Dobra piłka do Roginića, ale napastnik gości nie opanował piłki i od bramki wznowi Perdijić.

• Kolejne kara indywidualna, tym razem żółtą kartkę ogląda Baszłaj.

• Sędzia pokazuje żółty kartonik zawodnikowi Podbeskidzia Łukaszowi Sierpinie.

• Ostatnia zmiana w ekipie z Sosnowca, boisko opuszcza Sinior, a zastępuje go Radkowski.

• Kolejne uderzenie Nowaka, lecz tym razem bardzo niecelne.

• Dośrodkowanie Małeckiego z rzutu rożnego, do piłki dochodzi Polczak, ale uderza ponad bramką.

• Potężne uderzenie Nowaka zza pola karnego, ale Perdijić ponownie ratuje zespół przed stratą bramki.

• Groźna akcja gości. Roginić obsłużony dobrym podaniem poradził sobie z Polczakiem i oddał mocny strzał na bramkę, ale pięknie obronił to uderzenie Perdijić.

• Indywidualna akcja Bilenkyi, który prostopadłym podaniem znalazł Piaseckiego w polu karnym, a ten przelobował Polacka i zdobył wyrównującą bramkę.

• Zagłębie wyrównuje!

• Trener Mroczkowski przeprowadził drugą zmianę, boisko opuścił Mularczyk, a w jego miejsce pojawił się Karbowy.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania, od środka goście.

• Zapraszamy za 15 minut na kolejną dawkę emocji!

• Obie drużyny grają na podobnym poziomie, ale to Podbeskidzie potrafiło zadać ostateczny cios. Gospodarze stwarzają sobie sytuacje, ale zawsze brakuje postawienia kropki nad i.

• Koniec pierwszej części spotkania!

• Doliczona została minuta.

• Pierwsza połowa dobiega końca, jak na razie mecz dosyć wyrównany. Zarówno Podbeskidzie jak i Zagłębie stwarzają sobie dogodne sytuacje, ale to goście byli jak dotąd bardziej skuteczni.

• Dobre uderzenie Figla, lecz tylko rzut rożny.

• Żółtą kartką ukarany Dawid Ryndak.

• Strzał z dystansu Piaseckiego, ale uderzenie bardzo niecelne.

• Wymuszona zmiana w zespole Zagłębia, kontuzjowanego Grzelaka zmienia Ryndak.

• Łukasz Sierpina ograł Nawotkę i wrzucił piłkę w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Danielak i wpakował futbolówkę do siatki.

• Mamy bramkę dla Podbeskidzia!

• Pawłowski poradził sobie z dwoma obrońcami i posłał "rogala" na bramkę Polacka, lecz i tym razem niecelnie.

• Strzał Modelskiego, ale bez zagrożenia dla bramki Perdijića.

• Grzelak z rzutu wolnego, ale obok bramki.

• Bez urazu i obrońca gospodarzy może kontynuować grę.

• Leży na murawie Polczak po ostrym starciu z Roginićem.

• Mularczyk próbował zaskoczyć Polacka strzałem z połowy boiska, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Małeckiego z lewej strony prosto na głowę Grzelaka, ale ten trafia tylko w słupek!

• Nieporozumienie w szeregach gości i po długim zagraniu Baszłaja, piłkę bez problemu łapie Perdić.

• Pierwsza okazja drużyny z Bielska-Białej, ale strzał niecelny.

• Arbiter daje znak do rozpoczęcia spotkania, od środka gospodarze.

• Zawodnicy wraz z sędzią dzisiejszego spotkania Sebastianem Krasnym meldują się na murawie.

• Warto dodać, że w barwach Podbeskidzia zadebiutuje dzisiaj były zawodnik jak i kapitan Zagłębia Tomasz Nowak.

• Rezerwowi przyjezdnych: Lesczyński, Komor, Bieroński, Rzuchowski, Rakowski, Kozak, Hilbrycht, Gach.

• Rezerwowi gospodarzy: Stępniowski, Szwed, Karbowy, Ryndak, Radkowski, Góral, Stewart, Radwanek, Słomka.

• Swoje problemy przed meczem miało też Podbeskidzie. Więcej piszemy tutaj.

• Z uwagi na warunki atmosferyczne (ulewa) mecz rozpocznie się kwadrans później: o godzinie 18:15!