Zaległe mecze w klasie okręgowej - 11 listopada [WYNIKI, TABELA]

W środę, 11 listopada, odbędą się dwa zaległe mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki i tabele.

Zenit Chmielnik - Świt Ćmielów 3:3 (2:3)
Bramki: Kamil Ślusarczyk, Patryk Frankiewicz, Dawid Stępień - Konrad Skwarliński dwie, w tym jedną z rzutu karnego, Kacper Harabin.
Dużo się działo w tym meczu. Od 25 minuty gospodarze grali w "10" po tym jak czerwoną kartką został ukarany bramkarz Michaił Mamedow. Przy stanie 3:3, w 72 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Piłka po strzale Dawida Kaczora trafiła w poprzeczkę.
- Szkoda, bo uciekły nam trzy punkty, ale najważniejsze, że zakończyliśmy tegoroczne granie bez żadnych zaległości - mówił po meczu Grzegorz Klepacz, trener Świtu.

Wicher Miedziana Góra - Unia Sędziszów 1:2 (1:0)
Bramki: Bartosz Malinowski 22 - Karol Gacek 73, Kacper Grzybek 90+2
- Ogromna szkoda, bo podobnie jak w meczu w Klimontowie tracimy gola w doliczonym czasie gry. Dobrze graliśmy, ale ponownie nie mamy punktów - mówił po meczu Janusz Ślewa, kierownik zespołu z Miedzianej Góry.
Podopieczni trenera Grzegorza Opary wygrywając w Miedzianej Górze wskoczyli na trzecie miejsce w ligowej tabeli po rundzie jesiennej.

16. Zryw Zbigniewice 15 9 13-47

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE