Zieliński bawił się na San Siro z Interem [WIDEO]

AIP
LaPresse/Sipa USA/East News
Napoli nie zdobyło Mediolanu. Na San Siro minimalnie lepszy okazał się Inter, który wygrał 1:0 w meczu 12. kolejki Serie A. 74 minuty w tym spotkaniu rozegrał Piotr Zieliński. Reprezentant Polski kilka razy pokazał, że na murawie czuł się świetnie. Dwukrotnie Polak nawet ośmieszył piłkarzy Antonio Conte.

"Zielu" w meczu z Interem pełnił rolę rozgrywającego (w 74. minucie w jego miejsce na boisku pojawił się Fabian Ruiz) i dawał radę. Przekonali się o tym Roberto Galiardini i Marcelo Brozović, którym Polak przepuścił piłkę między nogami.

Efektowne „siatki” z pewnością mogły się podobać. Ostatecznie to jednak mediolańczycy cieszyli się z trzech punktów. Inter wygrał 1:0, a decydujące trafienie w 71. minucie zaliczył Romelu Lukaku. Belg wykorzystał rzut karny.

Inter nie zachwycił, ale to wystarczyło, by zachować do AC Milan tylko jeden punkt deficytu. Liderem Serie A jest właśnie Milan, który uzbierał już 28 punktów (8 meczów, 4 remisy i żadnej porażki), tuż zanim piłkarze Antonio Conte. Trzeci jest Juventus (24 punkty), a czwarte Napoli – pięć punktów straty do lidera.