dor
W trzecioligowym meczu rezerwy Korony Kielce, w których grało kilku zawodników z ekstraklasowego zespołu, wygrały z Chełmianką Chełm 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się za sprawą zmienników.  Korona II Kielce - Chełmianka Chełm 2:0 (0:0)Bramki:  1:0 Mateusz Sowiński 68, 2:0 Dawid  Lisowski  84.  Korona II:  Osobiński 7 - Szymusik 6, Bujak 5, Prętnik 5, Dziwniel  5 - Jopkiewicz 8, Zalazar 4 - Lioi 4 (60. Sowiński 6), Petrović 5 (70. Szałas 2), Żyro 4 (46. D. Lisowski 6) - Piróg 5 (80. Dziubek nie klas.). Chełmianka:  Osuch - Uliczny, Wolski, Czułowski, Kocoł - Kwiatkowski, Myszka, Kraśniewski, Niewęglowski - Dobrzyński, Hladkij.Widzów:  400. Zespół Korony II w tym spotkaniu poprowadził Maciej Śmiech, dotychczasowy asystent, ponieważ Sławomir Grzesik tymczasowo objął pierwszy zespół Korony. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu gospodarzy, mimo że grali też zawodnicy z ekstraklasowej drużyny - Szymusik, Dziwniel, Zalazar, Lioi i Żyro. To Chełmianka grała lepiej, szybciej, stwarzała groźniejsze okazje, ale w bramce kieleckiej drużyny dobrze spisywał się Jakub Osobiński. Dużym zagrożeniem były stałe fragmenty gry Chełmianki, a zwłaszcza rzuty rożne.Po przerwie rezerwy Korony prezentowały się dużo lepiej i Chełmianka w tej części gry nie zagroziła bramce gospodarzy. Dużo ożywienia wnieśli zmiennicy. Bardzo dobre zmiany dali Mateusz Sowiński i Dawid Lisowski i to właśnie oni rozstrzygnęli losy tego pojedynku. W 68 minucie Sowiński popisał się indywidualna akcja i strzałem z lewej strony pola karnego wyprowadził Koronę na prowadzenie. Chełmianka nie miała pomysłu na zagrożenie bramce strzeżonej przez Osobińskiego i ograniczyła się do ostrej  gry, czego konsekwencją była czerwona kartka (za drugą żółtą) dla Norberta Myszki. W 84 minucie wygraną Koroną przypieczętował drugi zmiennik Dawid Lisowski, który pewnym strzałem zaskoczył Osucha. Po słabej pierwszej połowie i dobrych drugich 45 minutach rezerwy Korony Kielce wzbogaciły się o kolejne trzy punkty.   (dor)
W trzecioligowym meczu rezerwy Korony Kielce, w których grało kilku zawodników z ekstraklasowego zespołu, wygrały z Chełmianką Chełm 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się za sprawą zmienników. Korona II Kielce - Chełmianka Chełm 2:0 (0:0)Bramki: 1:0 Mateusz Sowiński 68, 2:0 Dawid Lisowski 84. Korona II: Osobiński 7 - Szymusik 6, Bujak 5, Prętnik 5, Dziwniel 5 - Jopkiewicz 8, Zalazar 4 - Lioi 4 (60. Sowiński 6), Petrović 5 (70. Szałas 2), Żyro 4 (46. D. Lisowski 6) - Piróg 5 (80. Dziubek nie klas.). Chełmianka: Osuch - Uliczny, Wolski, Czułowski, Kocoł - Kwiatkowski, Myszka, Kraśniewski, Niewęglowski - Dobrzyński, Hladkij.Widzów: 400. Zespół Korony II w tym spotkaniu poprowadził Maciej Śmiech, dotychczasowy asystent, ponieważ Sławomir Grzesik tymczasowo objął pierwszy zespół Korony. Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu gospodarzy, mimo że grali też zawodnicy z ekstraklasowej drużyny - Szymusik, Dziwniel, Zalazar, Lioi i Żyro. To Chełmianka grała lepiej, szybciej, stwarzała groźniejsze okazje, ale w bramce kieleckiej drużyny dobrze spisywał się Jakub Osobiński. Dużym zagrożeniem były stałe fragmenty gry Chełmianki, a zwłaszcza rzuty rożne.Po przerwie rezerwy Korony prezentowały się dużo lepiej i Chełmianka w tej części gry nie zagroziła bramce gospodarzy. Dużo ożywienia wnieśli zmiennicy. Bardzo dobre zmiany dali Mateusz Sowiński i Dawid Lisowski i to właśnie oni rozstrzygnęli losy tego pojedynku. W 68 minucie Sowiński popisał się indywidualna akcja i strzałem z lewej strony pola karnego wyprowadził Koronę na prowadzenie. Chełmianka nie miała pomysłu na zagrożenie bramce strzeżonej przez Osobińskiego i ograniczyła się do ostrej gry, czego konsekwencją była czerwona kartka (za drugą żółtą) dla Norberta Myszki. W 84 minucie wygraną Koroną przypieczętował drugi zmiennik Dawid Lisowski, który pewnym strzałem zaskoczył Osucha. Po słabej pierwszej połowie i dobrych drugich 45 minutach rezerwy Korony Kielce wzbogaciły się o kolejne trzy punkty. (dor) Zdjęcia Dawid Łukasik
W trzecioligowym meczu rezerwy Korony Kielce, w których grało kilku zawodników z ekstraklasowego zespołu, wygrały z Chełmianką Chełm 2:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się za sprawą zmienników.