Zwycięska gra kontrolna i trzynaście goli bytowian

Krzysztof Niekrasz [email protected]
W pierwszy weekend kwietnia piłkarze pierwszoligowego Druteksu-Bytovii będą mieli obowiązkową przerwę w rozgrywkach edycji 2015/2016, bo przed wiosennymi spotkaniami wycofał się Dolcan Ząbki. Archiwum

Tym samym bytowska drużyna bez rywalizacji zainkasuje trzy punkty walkowerem. Trenerowi ekipy z Bytowa Tomaszowi Kafarskiemu zależy na tym, by jego podopieczni nie wypadli z rytmu meczowego, a mniej grający piłkarze zademonstrowali swoją aktualną dyspozycję.

Temu też podporządkowano czwartkowy sparing w Studzienicach z miejscową Kaszubią (słupska klasa okręgowa). Zgodnie z przewidywaniami bytowianie zanotowali wysokie zwycięstwo 13:0 (4:0). Bramki zdobyli na: 1:0 Marek Opałacz (4) 2:0 Charles Nwaogu (9), 3:0 Jakub Serafin (15), 4:0 Omar Monterde (28), 5:0 Mariusz Cieślik (47), 6:0 Michał Jakóbowski (48), 7:0 Wojciech Wilczyński (50), 8:0 Michał Jakóbowski (59), 9:0 Jakóbowski (65), 10:0 Jakóbowski (75), 11:0 Formela (75), 12:0 Mariusz Kryszak (89), 13:0 Daniel Mąka (90).

Drutex-Bytovia-I połowa: Bieszczad, Wróbel, Bąk,Opałacz, Chomiuk, Monterde, Poczobut (28 Rzuchowski), Serafin, Wacławczyk, Klichowicz, Nwaogu; II połowa: Oszmaniec, Wilczyński, Liśkiewicz, Jasiński, Janeczko, Jastrzembski (72 Chojnacki), Rzuchowski (57 Kevin Ropiak - testowany Niemiec z TSG Sprockhoel), Kryszak, Cieślik (testowany z TSG Sprockhoel - Niemcy),Formela, Jakóbowski (76 Mąka).

Zobacz inne materiały na gp24.pl

gp24

Materiał oryginalny: Zwycięska gra kontrolna i trzynaście goli bytowian - Głos Pomorza