Gra piłkarska trzecia liga - 7-8 listopada [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

dor, JKM, PK
W weekend 7-8 listopada odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej trzeciej lidze. Sprawdź wyniki i tabele.

ŁKS Probudex Łagów - Avia Świdnik 1:4 (1:2)
Bramki:
Amarildo 35 - Dominik Maluga 12, Wojciech Białek 31, Bartosz Mroczek 48, 77.
ŁKS Probudex: Michalski – Czerwiak, Ślefarski, Kolasa – Krzeszowski (62. Zaręba), Rogala (62. Uniat), Gierczak (25. Biesiada), Mójta – K. Rogoziński (62. Borowiak), Amarildo (72. Buczek), Imiela.
Avia: Sobieszczyk – Drozd, Górka, Mykytyn, Niewęgłowski – Wójcik (80. Poleszak), Uliczny – Maluga (88. Ceglarz), Oziemczuk (80. K. Mroczek), B. Mroczek – Białek (72. Szpak).

ZOBACZ>>> Zdjęcia z meczu ŁKS Probudex Łagów - Avia Świdnik

Żółte kartki: Krzeszowski, Uniat, Biesiada – Oziemczuk.

Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko).

Mecz bez widzów.

Duet Oziemczuk – Białek dał się we znaki niejednej drużynie w tej lidze i tym razem padło na ŁKS Probudex Łagów. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego szybko stracili gola. W 31minucie przegrywali już 0:2, a nadzieje przywróciło kontaktowe trafienie Amarlido, który wykazał się sprytem w zamieszaniu podbramkowym.

– Próbowaliśmy nawiązać walkę z Avią, ale ustępowaliśmy jej jakościowo. Zespół ze Świdnika jest bardzo mocny, a my nie mieliśmy najlepszego dnia – powiedział Ireneusz Pietrzykowski.

Po przerwie dominacja Avii nie podlegała dyskusji, a została podkreślona strzeleniem kolejnych goli. Najlepszy na boisku Kamil Oziemczuk, rocznik 1988, kiedyś uchodził za nadzieję polskiej piłki, a w sezonie 2005/06 strzelił bramkę Koronie Kielce w spotkaniu w ekstraklasie. Występował wówczas w Górniku Łęczna, skąd przeniósł się do AJ Auxerre, do słynnego trenera Guy Rouxa. We Francji się nie przebił, ale trenował i grał w rezerwach z wieloma sławami futbolu. W 2020 roku wychowanek Górnika Łęczna trafił do Avii i prowadzi ją do kolejnych zwycięstw w trzeciej lidze.

Lewart Lubartów - Korona II Kielce 1:1 (1:0).
Bramki: Filip Michałów 11 - Jakub Konstantyn 62.
Lewart: Długosz - Zbiciak, Świech, Michałów, Fularski - Nowak, Pożak, Niewęgłowski, Maksymiuk, Budzyński - Buczek.
Korona II: Drej 5 - Prętnik 6, Kośmicki 6, Dziubek 5 (46. Strzeboński 5), R. Turek 5 - Cukrowski 6, Górski 5, P. Lisowski 7 z, Słabosz 6 - Konstantyn 6 (75. Majewski nie klas.), Piróg 5 (89. Przybysławski nie klas.).

Gospodarze lepiej zaczęli mecz. W 11 minucie objęli prowadzenie - indywidualną akcję przeprowadził Filip Michałów, który minął jednego z obrońców Korony i płaskim strzałem w długi róg bramki pokonał Mikołaja Dreja.
W kolejnych minutach - jak informuje oficjalna strona Korony - częściej atakował kielecki zespół. W dobrej sytuacji znalazł się Jakub Konstantyn, ale nie potrafił pokonać bramkarza gości i do przerwy kielczanie przegrywali 0:1.

W 62. minucie podopieczni trenera Sławomira Grzesika doprowadzili do wyrównania. Bardzo ładną akcję prawą stroną przeprowadził Jakub Cukrowski, który dośrodkował piłkę do nadbiegającego Jakuba Konstantyna, a ten strzałem głową skierował piłkę do bramki. Do końca spotkania żadna z drużyn nie była już w stanie zdobyć gola i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

-Ten mecz to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Zagraliśmy lepiej niż w ostatnim meczu, mogliśmy się nawet pokusić o zwycięstwo. W pierwszej połowie dobre okazje mieli Prętnik i Konstantyn, ale ich nie wykorzystali. Widać, że dyspozycja zawodników jest lepsza, ale trzeba jeszcze trochę czasu, żeby odrobić te zaległości, które były spowodowane kwarantanną - powiedział Sławomir Grzesik, trener Korony II.
W 19. kolejce Korona II podejmie na własnym stadionie Siarkę Tarnobrzeg. To spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 12.

Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:0 (0:0)
Bramka:
Adrian Kajpust 82.
RELACJA TUTAJ.

KS Wiązownica - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3:2 (2:1)
Bramki: Kacper Rop 13, 40, 85 - Wojciech Trochim 28, 63.

Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów 6:1 (4:0)
Bramki: Paweł Wolski 22, Arkadiusz Gajewski 26, 38 z karnego, Mateusz Janeczko 34 z karnego, Michał Bierzało 48 z karnego, Patryk Wdowiak 88 - Bartosz Kozieł 74.

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Bramka:
Jarosław Lis 11.

Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 3:2 (1:2)
Bramki:
Damian Lepiarz 17, 48, 56 - Tomasz Brzyski 26, 32.

Wisłoka Dębica - Hetman Zamość 5:1 (0:1)
Bramki:
Kamiński 50, Łanucha 63, Pawlak 68, Siedlik 84, samobójcza 88 - Kruczkowski 21.

Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II Kraków 2:1 (1:1)
Bramki:
Michał Kobiałka 7, Radosław Kursa 90 - Michał Wiśniewski 24

Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska - przełożony.

21. Hetman Zamość 16 7 14-44

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE