MKTG Sportowy i Gol - pasek na kartach artykułów

Oto zgrabna Pia Skrzyszowska w bikini. Piękna lekkoatletka pozuje prezentując swoje ponętne ciało. Gorące wakacyjne ZDJĘCIA 9.06.2024

red
Zobacz wakacyjne kadry Pii Skrzyszowskiej - kliknij dalej
Zobacz wakacyjne kadry Pii Skrzyszowskiej - kliknij dalej Akpa
Zobacz gorące wakacyjne zdjęcia Pii Skrzyszowskiej.

Pia Skrzyszowska i Ewa Swoboda zdobyły medale podczas Halowych Mistrzostw Świata. Polskie zawodniczki zasłużyły na odpoczynek. Brązowa medalistka Pia Skrzyszowska opublikowała kilka gorących zdjęć, na których pozuje tylko w kostiumie kąpielowym. Zobaczcie galerię prywatnych kadrów...
Pia Skrzyszowska na wakacyjnych zdjęciach - kliknij

Pia Skrzyszowska ma za sobą pracowite dni. Halowe Mistrzostwa Świata w Glasgow przyniosły jej brązowy medal, który wywalczyła w finale biegu na 60 metrów przez płotki. Dała się wyprzedzić tylko Devynne Charlton z Bahamów, która poprawiła własny rekord świata na 7,65 oraz Francuzce Cyrenie Sambie-Mayeli - jej czas to 7,74 s. Polka w finale dobiegła do mety w czasie 7,79 s.

To drugi medal naszych lekkoatletów w Glasgow. W sobotę drugiego marca srebro na 60 metrów wywalczyła Ewa Swoboda.
W niedzielę 5. miejsce wywalczyła tez nasza męska sztafeta 4x400 metrów, a 7. w skoku wzwyż był Norbert Kobielski. Piotr Lisek nie zaliczył żadnej wysokości w skoku o tyczce.

Pia Skrzyszowska na wakacyjnych zdjęciach

22-letnia sprinterka jest też aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi już prawie 100 tysięcy internautów. Piękna lekkoatletka często publikuje wakacyjne zdjęcia, na których pozuje w kostiumach kąpielowych. Fani biegaczki podziwiają urodę i zgrabną sylwetkę sportsmenki raz po raz komentując gorące zdjęcia.