Bartosz Głąb
Kompromitacja Manchesteru United.
Kompromitacja Manchesteru United. ESPN
Manchester United został rozbity przez Crystal Palace aż 0:4 w meczu 36. kolejki Premier League. Czerwone Diabły zanotowały trzynastą porażkę w sezonie i nie wykorzystały szansy wskoczenia na 6. miejsce w ligowej tabeli. Ekipa z Manchesteru może obecne rozgrywki spisywać na straty, a szkoleniowiec Erik ten Hag prawdopodobnie pożegna się z klubem.

Manchester United został rozbity przez Crystal Palace

W poniedziałkowy wieczór Manchester United zmierzył się na wyjeździe z Crystal Palace. Gospodarze objęli prowadzenie już w 12. minucie po kapitalnej indywidualnej akcji Michaela Olise. Tuż przed przerwą Jean-Philippe Mateta podwyższył na wynik po wcześniejszym efektownym ograniu przeciwnika.

W drugiej połowie Crystal Palace uznało, że rywal słania się na nogach i warto go dobić. W 58. minucie kombinacyjnie rozegrany rzut rożny zakończył Tyrick Mitchell sytacyjnym uderzeniem i było już 3:0. Kilka minut później wynik ustalił Michael Olise, zdobywając swojego drugiego gola w meczu.

Manchester United wciąż z szansą na trofeum

Po kompromitującej porażce Manchester United zajmuje dopiero 8. miejsce w ligowej tabeli. Czerwone Diabły do będącego na 5. pozycji Tottenhamu tracą już 6 punktów. Podopieczni Erika ten Haga mają w tym sezonie Premier League do rozegrania jeszcze 3 spotkania.

Ratunkiem dla ekipy United może okazać się Puchar Anglii. W finale rozgrywek Czerwone Diabły zmierzą się na Wembley Stadium z Manchesterem City. Jednak to zespół The Citizens będzie faworytem rywalizacji.

Raków Częstochowa w ostatnich okienkach przeprowadził wiele transferów, które nie do końca się sprawdziły. "Medaliki" latem z pewnością będą chciały pozbyć się kilku graczy z listy płac. Próbujemy przewidzieć ruchy mistrza Polski i pokusiliśmy się o stworzenie zestawienia piłkarzy, którzy za kilka miesięcy mogą opuścić zespół.Aby sprawdzić wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Czystki w Rakowie Częstochowa. Lista piłkarzy, którzy mogą o...