2 liga. Minimalna porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce

W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z UKS MOSM Vocare BPO Bytom.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - UKS MOSM Vocare BPO Bytom 22:23 (10:9)
Politechnika: AZS Politechnika: Świąder, Godzwon - Wołowiec 8 (2), Litwin 2, Pajączkowski, Rączka 2, Ł. Kurek, Sobieraj 2, R. Nowak 2, Banasik 1, Grdeń 1, Mierzwiński 1, Żaba-Żabiński, Mazur 3 (2).

Gospodarze lepie zaczęli mecz i w 10 minucie prowadzili 5:2. W 21 wygrywali już goście (7:8). W drugiej połowie zaczęli przeważać goście. Politechnika w 35 minucie przegrywała 10:13, w 40 - 12:16. Mimo to w 49 minucie, po golu Dawida Litwina, doprowadzili do remisu 18:18, a pięć minut przed końcem, po trafieniu Huberta Wołowca z karnego, wygrywali 21:20. Niestety, w końcówce goście byli skuteczniejsi.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: 2 liga. Minimalna porażka AZS Politechniki Świętokrzyskiej Kielce - Echo Dnia Świętokrzyskie