2. liga piłkarzy ręcznych. 17. z rzędu zwycięstwo Wisły Sandomierz!

Sławomir Stachura
W meczu grupy mistrzowskiej drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrała z Grunwaldem Ruda Śląska.

Wisła Sandomierz - Grunwald Ruda Śląska 33:25 (16:11)

Wisła: Skowron, Pęgielski, Ciepliński - Solon 3, Kabata, Żelazny, Białkowski 4 (1), Rusin 5 (1), Zieliński, Sadecki 2, Anwajler 4, Szklarski 2, Dusak 3, Cupisz 6, Werstler 4.

Siedemnaste zwycięstwo Wisły w siedemnastym meczu tego sezonu, tylko jednego spotkania sandomierzanie nie wygrali za trzy punkty. Drużyna trenera Adama Węgrzynowskiego była w sobotnim meczu wyraźnie lepsza od Grunwaldu i prowadziła od pierwszej do ostatniej minuty.

W 9 minucie gospodarze wygrywali 6:2, grając bardzo dobrze w obronie, kontrując i zdobywając bramki ze składnych ataków pozycyjnych. W 21 minucie prowadzenie Wisły zmniejszyło się do dwóch bramek (10:8), ale od tego momentu nasi szczypiorniści mieli serię czterech goli z rzędu.

W drugiej połowie zespół z Sandomierza grał spokojnie, kontrolujac wynik. A gdy w 46 minucie Ślązacy doprowadzili do wyniku 25:21, sandomierzanie tym razem odpowiedzieli pięcioma golami z rzędu.

SZOKUJĄCA DEKLARACJA BOGDANA WENTY SPRZED LAT. „CHCĘ ODDAĆ OKO BIELECKIEMU”

OTO NOWE PGE VIVE KIELCE. ZOBACZ ZMIANY I SKŁAD NA SEZON 2018/2019 [ZDJĘCIA]

SŁAWEK SZMAL SKOŃCZYŁ 40 LAT. Zobaczcie „KASĘ”, JAKIEGO NIE ZNACIE [UNIKALNE ZDJĘCIA]

20 LAT TEMU W KIELCACH ODBYŁ SIĘ PIERWSZY MECZ GWIAZD ISKRA SHOW.

PRAWIE JAK MESSI. MICHAŁ JURECKI WYSTĄPIŁ W TURBOKOZAKU

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Materiał oryginalny: 2. liga piłkarzy ręcznych. 17. z rzędu zwycięstwo Wisły Sandomierz! - Echo Dnia Świętokrzyskie