2. liga piłkarzy ręcznych. Wysoka porażka SMS ZPRP III Kielce w Zawierciu

W rozegranym awansem meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Viret CMC Zawiercie wygrał z SMS ZPRP III Kielce.

ZOBACZ: PLEBISCYT SPORTOWY 2019 | Wybieramy sportowców, trenerów, drużyny i talenty - trwa głosowanie. Sprawdź liderów i zagłosuj

Viret CMC Zawiercie - SMS ZPRP III Kielce 38:22 (19:12)

SMS ZPRP III:Jastrzębski, Szczepanik - Kosiba 1, Wiaderny 5 (1), Wiatrzyk, Świt 3, Antolak 3, Michałowicz 2, Kacprzyński 2, Majchrzak, Jarosz 2 (1), Stempin, Kotliński, Grzybowski 4.

Goście dobrze zaczęli mecz, w 5 minucie prowadzili 3:1, w 14 - 8:5, ale od tej pory z każda minutą coraz bardziej uwidaczniała się przewaga doświadczenia drużyny z Zawiercia.