Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu kontrolnym rozegranym w Sandomierzu trzecioligowa...

3 liga. Wysoka wygrana Wisły Sandomierz w sparingu z Pogórzem Pleśnia. Było kilku testowanych zawodników [DUŻO ZDJĘĆ]

W meczu kontrolnym rozegranym w Sandomierzu trzecioligowa Wisła pokonała Pogórze Pleśnia 5:0 (3:0) Gole strzelili Jakub Mażysz 2, Cezary Charszla, Marcel Tyl i Adrian Kajpust.
Wisła zagrała w składzie (I połowa): Pietrasik - Cheba, Kajpust, Wojcinowicz, Chorab - Zawiślak, Siedlecki, Tyl, Sudy, Bełczowski - Charszla. Wisłą (II połowa): zawodnik testowany 1, Kuśmierczyk, Kajpust, Wojcinowicz, Chorab - Piątkowski, Zawodnik testowany 2, Tyl (68' Sudy), Zawodnik testowany 3, Zawodnik testowany 4 - Mażysz.