Arka Gdynia - FC Midtjylland: Zobacz bramki! [WIDEO]

ŁŻ
Arka Gdynia
Arka Gdynia Przemyslaw Swiderski
Arka Gdynia pokonała w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy FC Midtjylland. Zobacz kapitalne bramki w wykonaniu żółto-niebieskich.

Wynik meczu otworzył w 31. minucie Marcus da Silva. Brazylijczyk z polskim paszportem popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu. Można powiedzieć, że w tej sytuacji bramkarz rywali był bezradny.

Niestety, już dwie minuty później rywale z Danii doprowadzili do wyrównania. Piłkarze Arki nie zdążyli jeszcze nacieszyć się trafieniem, a już sami musieli wyciągać piłkę ze swojej siatki. To był jednak dopiero początek festiwalu strzeleckiego w Gdyni.

Jeszcze przed przerwą goście zdobyli bramkę na 2:1, a w 40. minucie, z rzutu karnego, do wyrównania doprowadził da Silva.

W drugiej połowie, kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:2, precyzyjne dośrodkowanie z rzutu wolnego, idealnie wykorzystał Rafał Siemaszko, który utonął w objęciach kolegów.

- Zrobimy wszystko, by przejść do kolejnej rundy - zapowiada Siemaszko.

Rewanżowa batalia w Danii zaplanowana została na 3 sierpnia.

Opracował: ŁŻ

Materiał oryginalny: Arka Gdynia - FC Midtjylland: Zobacz bramki! [WIDEO] - Dziennik Bałtycki