Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1:1 Siemaszko strzelił ręką! TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

Rafał Musioł
Arka Gdynia - Ruch Chorzów TRANSMISJA NA ŻYWO Ten gol został strzelony ręką!
Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1:1 TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK Łukasz Moneta strzelił gola już w 3. minucie. Rafał Siemaszko wyrównał w 24 minucie meczu Arka - Ruch. W przerwie meczu w wywiadzie telewizyjnym Siemaszko przyznał, że strzelił gola ręką! Sytuacja Ruchu Chorzów jest krytyczna. Aby ocalić resztki nadziei na utrzymanie w Ekstraklasie Niebiescy muszą wygrać mecz w Gdyni. Czy Krzysztof Warzycha odniesie swoje pierwsze zwycięstwo?

Arka Gdynia - Ruch Chorzów TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK

Mecz w Gdyni to pierwsze z dwóch spotkań ostatniej szansy dla Ruchu Chorzów. Niebiescy, aby liczyć się jeszcze w ostatniej kolejce, muszą pokonać Arkę i liczyć, że Górnik Łęczna nie zwycięży w starciu z Zagłębiem Lubin.

- To mecz o być albo nie być dla obu zespołów - zaznacza trener Arki, Leszek Ojrzyński, który przed rokiem został zwolniony z Górnika Zabrze zanim ten formalnie spadł z Ekstraklasy.

O dotychczasowych spadkach Ruchu Chorzów z Ekstraklasy możecie przeczytać TUTAJ

ARKA GDYNIA - RUCH CHORZÓW SKŁADY

W zespole Krzysztofa Warzychy zabraknie Marcina Kowalczyka, który doznał kontuzji. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji szkoleniowca. Atmosfera w klubie jest jednak nie najlepsza ze względu na problemy prawne - Komisja Licencyjna zawiesiła przyznany wcześniej Niebieskim dokument na grę w kolejnym sezonie Ekstraklasy.- Zajmujemy się tylko tym, co będzie na boisku. Nasza sytuacja jest trudna, ale na pewno się nie poddamy i będziemy walczyć do końca - zapowiada Warzycha, który po nieudanych eksperymentach ze spotkania z Piastem wróci zapewne do podstawowej wcześniej jedenastki.

Co wspólnego mają Krzysztof Warzycha i Jerzy Brzęczek? Nie wiecie? To przeczytajcie TUTAJ

ARKA GDYNIA - RUCH CHORZÓW WYNIK

W dwóch spotkaniach w obecnym sezonie Arka dwukrotnie pokonała Ruch - u siebie 3:0 i w Chorzowie 2:1. Bilans wszystkich meczów tych drużyn jest jednak korzystniejszy dla Niebieskich, którzy wygrali jedenaście razy, przegrali dziewięć i zremisowali sześć.

Sędzią spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

Telewizyjną transmisję na żywo przeprowadzi Canal+ Sport 2, a tekstową relację live nasz portal gol24.pl.

ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
DZISIAJ POLECAMY PROGRAM TOP SPORTOWY24

Materiał oryginalny: Arka Gdynia - Ruch Chorzów 1:1 Siemaszko strzelił ręką! TRANSMISJA NA ŻYWO WYNIK - Dziennik Zachodni