Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
mecz towarzyski, Gruzja – Mongolia (6:1): Nie od dzisiaj...

Bartosz Salamon wielkim wygranym zgrupowania reprezentacji Polski. Piłkarze Lecha Poznań i Warty powrócili do klubów. Jak sobie poradzili?

Nika Kwekweskiri (Lech Poznań)

mecz towarzyski, Gruzja – Mongolia (6:1): Nie od dzisiaj wiadomo, że Kwekweskiri jest istotną postacią w swojej reprezentacji. Od momentu wybuchu talentu Khvichy Kvaratskhelii z Napoli, kadra ta zyskała wielu fanów. W meczu towarzyskim z Mongolią piłkarz Lecha Poznań pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie. (45 minut)

El. ME, Gruzja – Norwegia (1:1): To był pierwszy prawdziwy sprawdzian Gruzinów w 2023 roku. Mimo że to Norwegowie wyszli na prowadzenie, to charakterni zawodnicy z Kaukazu potrafili się im postawić i wyszarpać cenny punkt. Nika Kwekweskiri rozegrał pełne 90 minut. Pierwotnie to jemu przypisywało się asystę przy trafieniu Mikautadze, ostatecznie stanęło, że jako ostatni podawał Kvirkvelia. (90 minut)

Łącznie: (145 minut)
Zobacz kolejnego zawodnika --->

Róża Thun w Opolu: "Współpraca z samorządami kluczem do sukcesu w Unii Europejskiej"