Bez goli w Siedlcach. Pogoń na remis z Drutex-Bytovią Bytów

Sebastian Chmielak
Pogoń Siedlce zremisowała z Drutex-Bytovią Bytów
Pogoń Siedlce zremisowała z Drutex-Bytovią Bytów Maciej Gapinski
Pogoń Siedlce jeszcze nie może być pewna ligowego bytu. W 32. kolejce tylko zremisowała z Drutex-Bytovią Bytów 0:0. Okazje na gole były, ale piłka jak na złość nie chciała zatrzepotać w siatce.

Początkowe minuty meczu nie obfitowały w sytuacje bramkowe. Oba zespoły przede wszystkim najwięcej czasu poświęciły na rywalizację w środkowej strefie boiska. Pierwszy, groźny strzał oddał Mariusz Rybicki, który w 20 minucie uderzył sprzed pola karnego, a futbolówkę zmierzająca w okienko bytowskiej bramki odbił fantastycznie interweniujący Gerard Bieszczad. Przed przerwą Jakub Serafin dopadł do wybitej piłki przez siedleckich defensorów. Wpadł w pole karne i zdecydował się na strzał po ziemi, który nie zaskoczył jednak Rafała Misztala, gdyż piłka powoli się toczyła

Po zmianie stron mecz się troszkę ożywił. Sporo było natomiast niecelnych strzałów. W 59. minucie piłka nieznacznie minęła prawy słupek siedleckiej bramki po główce Janusza Surdykowskiego. Dopadł on do piłki centrowanej przez Łukasza Wróbla z rzutu wolnego, ale nie potrafił trafić do siatki rywali. W dogodnej sytuacji do bramki nie zdołał skierować futbolówki również Michał Rzuchowski, ale piłkę meczową mieli gospodarze. W doliczonym czasie gry Konrad Wrzesiński z prawej strony pola karnego technicznym strzałem lewą nogą trafił w słupek bytowskiej bramki.

Zawody zakończyły się bezbramkowym remisem, który satysfakcjonował obie strony. W następnej kolejce Pogoń uda się do Olsztyna na mec z z miejscowym Stomilem, a bytowianie podejmą legnicką Miedź.

Znamy ostateczną klasyfikację Złotego Buta! Które miejsce zajął Lewandowski? [TOP 10]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Bez goli w Siedlcach. Pogoń na remis z Drutex-Bytovią Bytów - Gol24