Bramki z meczu Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 3:0 [WIDEO]

JCZ
od 16 lat
Na dwa tygodnie przed wznowieniem ligi w Hiszpanii doszło do sparingu między Górnikiem Łęczna a Ruchem Chorzów. Wygrał zespół Franciszka Smudy. Zobacz wszystkie bramki z tego spotkania.

Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 0-3 (0-0)
0-1 Bartosz Śpiączka (47 min.)
0-2 Aleksander Komor (55 min.)
0-3 Bartosz Śpiączka (71 min.)

Ruch Chorzów:
i połowa: Libor Hrdlicka - Martin Konczkowski, Michał Helik, Mateusz Cichocki, Marcin Kowalczyk - Milen Gamakow, Maciej Urbańczyk - Miłosz Przybecki, Patryk Lipski, Łukasz Moneta (65. Miłosz Trojak) - Eduards Visnakovs (65. Jarosław Niezgoda)
II połowa: Libor Hrdlicka (65. Kamil Lech) - Adam Pazio, Rafał Grodzicki, Mateusz Cichocki (67. Michał Koj), Paweł Oleksy - Łukasz Surma, Maciej Urbańczyk (67. Michał Walski) - Miłosz Przybecki (65. Kamil Mazek), Bartosz Nowak, Łukasz Moneta - Eduards Visnakovs

Górnik Łęczna:
I połowa: Dawid Smug - Gabriel Matei, Łukasz Bogusławski, Gerson Guimaraes, Dariusz Jarecki - Radosław Pruchnik, Dragomir Vukobratović - Grzegorz Piesio, Przemysław Pitry, Piotr Grzelczak - Vojo Ubiparip
II połowa: Wojciech Małecki - Paweł Sasin, Aleksander Komor, Maciej Szmatiuk, Leandro - Łukasz Tymiński, Krzysztof Danielewicz - Grzegorz Bonin, Javier Hernandez, Nika Dzalamidze - Bartosz Śpiączka

Więcej o sparingu Górnik Łęczna - Ruch Chorzów przeczytasz TUTAJ

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Bramki z meczu Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 3:0 [WIDEO] - Gol24