Cerrad Czarni Radom wiedzą już kiedy powalczą o miejsca 9-10 w PlusLidze z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Michał Nowak
Cerrad Czarni Radom zakończą sezon 2017/2018 PlusLigi w piątek, 18 kwietnia.
Cerrad Czarni Radom zakończą sezon 2017/2018 PlusLigi w piątek, 18 kwietnia. Joanna Gołąbek
Mecze o miejsca 9-10 pomiędzy Cerradem Czarnymi Radom a Aluronem Virtu Wartą Zawiercie rozegrane zostaną w środę 18 kwietnia oraz w piątek, 20 kwietnia.

Tak jak pisaliśmy wczoraj, siatkarze Cerradu Czarnych Radom zajęli na koniec fazy zasadniczej PlusLigi dziewiąta lokatę i na koniec sezonu w dwumeczu z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie zagrają o miejsca 9-10.

Pierwszy mecz rozegrany zostanie w Zawierciu w środę, 18 kwietnia o godzinie 18 w hali przy ulicy Blanowskiej 40.

Rewanż zaplanowano na piątek, 20 kwietnia, o godzinie 18.30 w hali przy ulicy Narutowicza 9 w Radomiu.

Rywalizacja o miejsca 9-10 będzie odbywała się na zasadzie dwumeczu. Jeżeli po zakończeniu drugiego spotkania stan rywalizacji w meczach będzie wynosił 1:1 to, bez względu na iloraz w setach, o wygraniu rywalizacji zadecyduje "złoty set".