Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
7. miejsce: Cracovia - Górnik Zabrze 3:3. (6. kolejka, 18...

Cracovia po sezonie zasadniczym ekstraklasy. Zobacz najlepsze mecze krakowian [ZDJĘCIA]

7. miejsce: Cracovia - Górnik Zabrze 3:3. (6. kolejka, 18 sierpnia). Mecz z niezwykłą dramaturgią. Krakowianie przegrywali z rozpędzonymi zabrzanami już 1:3, choć prowadzili od trzeciej minuty 1:0 po strzale Sergeia Zenjova. Gdy dochodziła 84 minuta, kibice już pogodzili się z tym, że ich ulubieńcy zejdą z boiska pokonani. I wtedy nastąpił nieoczekiwany obrót spraw. Michał Helik padł w polu karnym, a arbiter podyktował "jedenastkę". Jej wykonawcą oakzał się Krzysztof Piątek. Z kolei, gdy zegar wskazywał już 3 min doliczonego czasu gry faulowany był Ołeksij Dytiatjew. Po chwili żelaznymi nerwami wykazał się Piątek i znowu perfekcyjnie wykonał karmego, doprowadzając do wyrównania.