Djordje Cotra po meczu Zagłębie - Slavia

RYG
Djordje Cotra (przodem) dobrą grą w defensywie przyczynił się do zachowania przez Zagłębie czystego konta w wygranym meczu ze Slaviją Piotr Krzyżanowski
Zagłębie pokonało Slaviję Sofia 3:0 i awansowało do 2 rundy kwalifikacji Ligi Europy. Oto, co o tym zwycięstwie miał do powiedzenia serbski obrońca Zagłębia, Djordje Cotra

Djordje Cotra: 3:0 to wynik, który cieszy, zwłaszcza tutaj w domu, chociaż mecz nie był łatwy. Strzeliliśmy bramkę, wtedy kiedy było trzeba. To, co nie wpadło w Sofii wpadło dzisiaj. Ta wygrana bardzo cieszy w Lubinie po tak długiej przerwie od pucharów. Ten wynik na pewno może się podobać kibicami związanymi z Zagłębiem. Był taki moment w meczu, kiedy ciężko było nam złapać piłkarzy Slavii. Dobrze operowali piłką, było kilka nieprzyjemnych sytuacji, ale nic groźnego z tego nie wyniknęło. Kibice zasłużyli na ten awans dopingiem w zeszłym sezonie i dzisiaj. Byli naszym dwunastym zawodnikiem i mocnym punktem. Partizan to dla mnie szczególny rywal. Cieszę się, że po długiej przerwie mogę wrócić do Belgradu i zagrać o stawkę. Nie mam szczególnych emocji związanych z Partizanem, ale jestem zadowolony z powrotu w rodzinne strony. Skupmy się na naszej grze, a sztab szkoleniowy na pewno będzie wiedział, na co zwrócić uwagę.

Materiał oryginalny: Djordje Cotra po meczu Zagłębie - Slavia - Gazeta Wrocławska