Ekstraklasa. Brzęczek: Spokój w przerwie meczu przyniósł efekt

tom
Ekstraklasa. W pierwszym meczu 8. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock zremisowała w Lubinie z Zagłębiem 2:2, choć przegrywała już 0:2. Co na temat spotkania miał do powiedzenia trener gości - Jerzy Brzęczek?

Jerzy Brzęczek, trener Wisły Płock: Z naszego punktu widzenia jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jako pierwsi zabraliśmy punkty i strzeliliśmy bramki w Lubinie. Udało nam się wyciągnąć wynik, zachowaliśmy spokój w przerwie meczu, a zmiany przyniosły bardzo dobry efekt. Gratuluję chłopakom charakteru, ambicji i zaangażowania oraz dobrej gry. Dziś została ona wynagrodzona. Z dużą radością będziemy wracać do Płocka.

Źródło: Zagłębie Lubin

Materiał oryginalny: Ekstraklasa. Brzęczek: Spokój w przerwie meczu przyniósł efekt - Gol24