Ekstraklasa. Kołyska po pierwszej bramce Korony Kielce w meczu z Wisłą Kraków. Dla córki Łukasza Kosakiewicza [ZDJĘCIA]

dor
Po zdobyciu pierwszej bramki dla Korony Kielce w meczu z Wisłą Kraków Wato Arweladze razem z kolegami z Korony wykonał piłkarską kołyskę. Była ona przeznaczona dla Wiktorii - córki Łukasza Kosakiewicza, piłkarza Korony i jego narzeczonej Marty. Przyszła na świat kilka dni temu. Łukasz bardzo chciał, żeby okazja do kołyski była już w meczu z Wisłą i doczekał się. Koledzy wykonali kołyskę po pierwszej bramce Wato Arweladze. Dołączył do nich szczęśliwy tata, bo tak się składa, że "Kosa" jest dziś rezerwowym. Po 40 minutach emocjonującego meczu ekstraklasy Korona remisuje z Wisłą 2:2.  Dorota Kułaga
Po zdobyciu pierwszej bramki dla Korony Kielce w meczu z Wisłą Kraków Wato Arweladze razem z kolegami z Korony wykonał piłkarską kołyskę. Była ona przeznaczona dla Wiktorii - córki Łukasza Kosakiewicza, piłkarza Korony i jego narzeczonej Marty. Przyszła na świat kilka dni temu. Łukasz bardzo chciał, żeby okazja do kołyski była już w meczu z Wisłą i doczekał się. Koledzy wykonali kołyskę po pierwszej bramce Wato Arweladze. Dołączył do nich szczęśliwy tata, bo tak się składa, że "Kosa" jest dziś rezerwowym. Po 40 minutach emocjonującego meczu ekstraklasy Korona remisuje z Wisłą 2:2. Dorota Kułaga Zdjęcia Dorota Kułaga