red
Fortuna 1 Liga. W sobotnim meczu w Bytowie gospodarze zremisowali ze Stomilem Olsztyn 0:0. Wynik mógł być jednak inny, bo obie drużyny stworzyły sobie sporo szans na strzelenie gola i zarówno jedni, jak i drudzy mogą mieć spory niedosyt.

Od początku spotkania jedni i drudzy nie oszczędzali się. Zarówno Bytovia, jak i Stomil dążyły do wyjścia na prowadzenie i mieli swoje szanse, ale brakowało skuteczności pod bramką. Najlepsze okazje mieli odpowiednio Juliusz Letniowski i Miłosz Trojak, ale w obu przypadkach zabrakło dosłownie centymetrów, by piłka zatrzepotała w siatce. Bardzo aktywny przed przerwą był także Michał Góral, który był bardzo uważnie pilnowany przez obronę Bytovii.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Oba zespoły miały wielkie nadzieje na zwycięstwo, ale wynik wciąż nie zmieniał się. Najlepsza szansa po przerwie należała do Łukasza Sołowieja, który po precyzyjnym dośrodkowaniu w pole karne uderzył niecelnie, bliski szczęścia był też Maksymilian Hebel, który strzelił w słupek. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, który można uznać za sprawiedliwy.

Zawodnik meczu: Juliusz Letniowski
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. Bytovia i Stomil na remis, bez bramek w Bytowie, choć okazji było sporo - Gol24