Piotr Szymański
screen Twitter
Fortuna 1 Liga. Po 10 kolejkach obecnego sezonu piłkarze GKS-u Jastrzębie pozostają bez wygranej. W piątek przegrali na wyjeździe z GKS-em Tychy 1:3, a ostatnią bramkę stracili w kompromitujący sposób.

Jastrzębianie w pierwszej połowie stworzyli mnóstwo sytuacji bramkowych, ale za każdym razem na drodze stawał im świetnie dysponowany bramkarz rywala. Utrudnił im też życie sędzia Paweł Pskit, który niesłusznie uznał pierwszą bramkę dla GKS-u Tychy.

Na kilka minut przed końcem spotkania impuls gościom dał Daniel Rumin, który ładnym strzałem strzelił kontaktowego gola. W doliczonym czasie pachniało remisem, ale Konrad Jałocha wybronił dwa uderzenia.

W 93. minucie w rozgrywającego zabawił się golkiper gości Grzegorz Drazik. Bramkarz GKS-u zapuścił się na środek boiska, gdzie najpierw praktycznie nastrzelił kolegę z zespołu, a po chwili stracił futbolówkę.

Piłka trafiła do rezerwowego Kacpra Piątka, który podaniem z własnej połowy wypuścił na opuszczoną bramkę innego rezerwowego, Dominika Połapa. 20-latek zanotował z pewnością najłatwiejsze trafienie w swojej karierze.