JCZ
Dani Ramirez
Dani Ramirez Krzysztof Szymczak
Fortuna 1 Liga. ŁKS Łódź umacnia się na pozycji wicelidera. W pierwszym meczu rundy rewanżowej wygrał z Chrobrym Głogów 2:0. Obie bramki padły jeszcze przed przerwą.

Zespół Kazimierza Moskala potwierdził, że choć jest beniaminkiem to stać go na więcej. W Głogowie wygrał w lipcu 1:0 (bramka Jewhena Radionowa), natomiast dzisiaj u siebie różnicą dwóch goli.

Prowadzenie już w 7 minucie dał Dani Ramirez (czwarte trafienie w sezonie), który popisał się technicznym uderzeniem. Jeszcze przed przerwą wynik ustalił Artur Bogusz, uderzając płasko po ziemi. Później ŁKS miał jeszcze kilka innych sytuacji, których jednak nie wykorzystał.

To trzecie zwycięstwo łodzian z rzędu i zarazem dziesiąty ligowy mecz bez porażki. W zespole nikt jeszcze głośno nie mówi o kolejnym awansie, ale jak tak dalej pójdzie to skrywane marzenia się urzeczywistnią.

Piłkarz meczu: Dani Ramirez
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Na wodzie i na dachu galerii handlowej. TOP 10 dziwacznych stadionów

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. Nie ma mocnych na ŁKS Łódź. Kolejna przekonująca wygrana. Na Chrobrego Głogów wystarczyły dwie bramki - Gol24