Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W pierwszej połowie klasyka przy Łazienkowskiej Legia...

Fotorelacja z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków [GALERIA, KIBICE]

W pierwszej połowie klasyka przy Łazienkowskiej Legia prowadziła 2:0. Po przerwie Biała Gwiazda w pięć minut strzeliła trzy gole. Ostatnie słowo miał jednak do powiedzenia Carlitos, który uratował legionistom remis. Spotkanie obejrzało 22 tysiące widzów. Zobacz zdjęcia!

Kazachstan podbija Madryt. Tenisowe show Rybakiny i Putincewy

Ogromne zmiany w ekipie Red Bulla. Odejdzie osoba mocno związana z mistrzem świata

Madison Keys przed półfinałem: Wszyscy wiedzą, jak to jest grać na mączce ze Świątek