Futsaliści strzelili aż 12 bramek! [WIDEO]

Redakcja
Akademicy zdeklasowali swoich przeciwników. Strzelili im aż 12 bramek!
Akademicy zdeklasowali swoich przeciwników. Strzelili im aż 12 bramek! Jakub Kłyszejko
Zespół Persy MOSiR AZS UZ Zielona Góra pokonał we własnej hali Toruńską Akademię Futsalu aż 12:2 (5:1). Nasi zagrali bardzo widowiskowo i skutecznie w ataku oraz mądrze w obronie.

Decydujący dla losów spotkania był czas między ósmą, a dziewiątą minutą. Wtedy gospodarze strzelili aż cztery gole! Raz za razem umieszczali piłkę w siatce obok bezradnego golkipera z Torunia. Przyjezdni nie spodziewali się takiego obrotu sprawy chyba nawet w najgorszym scenariuszu. Już w 10 min. było 4:0 i akademicy mieli ten mecz pod kontrolą. Szanowali piłkę i stwarzali wiele dogodnych sytuacji. Dobrą skutecznością popisali się w drugiej połowie. Strzelali bramkę za bramką. W końcówce goście wycofali bramkarza i ten manewr tym razem nie poskutkował. Najpierw Kamil Kruszyński, a potem rezerwowy golkiper Maciej Dudek uderzyli będąc jeszcze na własnej połowie i chwilę później mogli się cieszyć z kolejnego trafienia. Hattrickiem popisał się Karol Haraś.

- W pierwszych dwóch meczach zapłaciliśmy frycowe i można powiedzieć, że nauczyliśmy się tej ligi. U siebie musimy punktować, dlatego bardzo się cieszę z naszej gry w tym meczu. Zagraliśmy bardzo ofensywnie, a zarazem uważnie w obronie - powiedział trener AZS-u Maciej Górecki.

Materiał oryginalny: Futsaliści strzelili aż 12 bramek! [WIDEO] - Gazeta Lubuska