Gol Adriana Mierzejewskiego w lidze saudyjskiej [WIDEO]

Marcin Trzyna
Adrian Mierzejewski
Adrian Mierzejewski twitter.com
Adrian Mierzejewski strzelił gola w meczu Al-Nassr - Al Raed (1:2). Polak wpisał się na listę strzelców w 73. minucie spotkania, gdy pokonał bramkarza gości z rzutu karnego.

Al-Nassr przegrało u siebie z Al-Raed 1:2 w meczu 23. kolejki saudyjskiej ekstraklasy. Bramkę dla gospodarzy w 73. minucie zdobył Adrian Mierzejewski, który pewnie wykorzystał "jedenastkę". Dla Mierzejewskiego to 8. ligowy gol w obecnym sezonie. 29-letni pomocnik rozegrał pełne 90 minut w zespole z Rijadu.

Al-Nassr - Al-Raed 1:2
Adrian Mierzejewski (rzut karny) - Ismael Bangoura, Jufain Al-Bishi

Materiał oryginalny: Gol Adriana Mierzejewskiego w lidze saudyjskiej [WIDEO] - Gol24