Gol Kamila Wilczka w duńskiej ekstraklasie [WIDEO]

Marcin Trzyna
Kamil Wilczek
Kamil Wilczek Andrzej Banaś/Polska Press
Brondby IF wygrało u siebie z Nordsjaelland 2:1 w meczu 28. kolejki duńskiej ekstraklasy. Bramkę na 2:1 dla gospodarzy zdobył Kamil Wilczek. Polski napastnik rozegrał 78 minut.

Brondby objęło prowadzenie w 25. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się 22-letni Riza Durmisi. Nordsjaelland wyrównującego gola zdobyło w 64. minucie, ale trzy minuty później Kamil Wilczek strzelił gola na 2:1. W 78. minucie były napastnik m.in. Piasta Gliwice opuścił plac gry.

Po 28 kolejkach Brondby zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli. Liderem duńskiej ekstraklasy jest FC Kopenhaga.

Materiał oryginalny: Gol Kamila Wilczka w duńskiej ekstraklasie [WIDEO] - Gol24