Gostomski trenował indywidualnie. Zagra z Górnikiem?

(SAW)
Maciej Gostomski w środę trenował indywidualnie.
Maciej Gostomski w środę trenował indywidualnie. Sławomir Stachura
Bramkarz Korony Kielce Maciej Gostomski trenował w środę indywidualnie, gdyż ma kłopot z przywodzicielem. Sztab medyczny jest jednak przekonany, że Maciek będzie gotowy na sobotni mecz z Górnikiem Łęczna (godzina 15.30), który odbędzie się na Arenie Lublin w Lublinie.

Gostomski urazu nabawił się w ostatnim meczu z Arką Gdynia, który Korona wygrała 1:0 po golu w 39 minucie Łukasza Sekulskiego. W ostatnich meczach prezentował się wybornie, więc jego brak byłby dla trenera Tomasza Wilmana wielkim osłabieniem. W środę Gostomski trenował indywidualnie, biegając głównie wokół boiska, ale sztab medyczny klubu twierdzi nadzieję, że Maciek będzie gotowy do gry na sobotni pojedynek.

Dobra informacja to taka, że do treningu wrócili już Marcin Cebula i Jacek Kiełb. Cebula został ostro potraktowany przez jednego z graczy Arki w pierwszej połowie meczu i miał stłuczoną stopę, a Kiełb po zderzeniu się z Bartoszem Rymaniakiem na treningu tydzień temu, w ogóle nie grał z Arką. W środę obaj trenowali już na pełnych obrotach i będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu na pojedynek z Górnikiem w Lublinie.

Materiał oryginalny: Gostomski trenował indywidualnie. Zagra z Górnikiem? - Echo Dnia Świętokrzyskie