Gra piłkarska klasa okręgowa - weekend 5-6 września [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELĘ]

W weekend 5-6 września odbędą się mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki i tabelę.

Sparta Dwikozy - Świt Ćmielów 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Chorab 49.
Sparta: Mateusz Kuszaj — Mateusz Majewski, Jakub Żak (69 Damian Drożdżal), Adrian Chorab (84 Krzysztof Kaczor), Bartłomiej Lebida (63 Rafał Rosowicz), Cezary Cieśla, Kamil Lipiec, Zbigniew Warzocha, Kamil Guściora, Karol Głowacki, Dawid Śpiewak (55 Gabriel Kruk).

Jedyna bramka w tym meczu padła po błędzie obrońcy Świtu, który zagrał piłkę wprost pod nogi Adriana Choraba. Gracz Sparty skorzystał z prezentu i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Ćmielowa.
- Chwała chłopakom za serducho i walkę jaką zostawili na boisku. Zagraliśmy na zero z tyłu i nasza wygrana jest zasłużona - powiedział po meczu Marcin Siudak, trener Sparty Dwikozy.

Wicher Miedziana Góra - Orlęta Kielce 2:1 (2:0)
Bramki: Damian Chrzanowski 23, Grzegorz Pacholczak 25 - Daniel Gladysz 80.
Wicher: Kuzia – Sochacki, Tacij, Brela, Ł. Kaczmarek (80 Paluch) – D. Chrzanowski (74 Nogacki), Ryński, Basąg, Malinowski – Sobczyk (60 Staszewski), Pacholczak (63 Ł. Gągorowski).
Orlęta: Zieliński – Jarząbek (78 Węgliński), Kwiatek, Susło, Trojan – Żak (67 Kaczmarski) – Gołąbek (46 Gładysz), Salwa (46 Prus), Tutaj (46 Bartoszek), Jakub Moskal – Krystian Moskal.

W potyczce trenerów, którzy są serdecznymi kolegami – Przemysława Ryńskiego i Tomasza Kołodziejczyka, górą był ten pierwszy. Już do przerwy Wicher prowadził 2:0, ale młodzież Orląt nie rezygnowała.

– Chciałbym pochwalić bardzo dobrze broniącego Patryka Kuzię – powiedział Ryński. Jego golkiper skapitulował tylko raz i z wyniku nie był zadowolony Tomasz Kołodziejczyk. – Zapłaciliśmy za błędy indywidualne. Na wyrównanie zabrakło czasu – przyznał szkoleniowiec zespołu z Kielc, który konsekwentnie stawia na wychowanków.

Zorza Tempo Pacanów - Piast Stopnica 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Żmuda 12.
Piast: Mikołaj Siek — Adrian Machniak, Mateusz Leszczyński, Wojciech Jędo (57 Mateusz Zoch), Łukasz Kołek, Kamil Niekurzak (80 Kamil Guła), Paweł Żmuda (84 Dawid Kowalski), Jakub Plewa, Artur Walasek, Adrian Jankoski, Łukasz Król (90 Jakub Pitkiewicz).

W 12 minucie na strzał na bramkę gospodarzy zdecydował się Adrian Machniak. Bramkarz Zorzy odbił futbolówkę przed siebie i nadbiegający Paweł Żmuda skierował piłkę do siatki.
Od 75 minuty Piast grał w "10", po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mateusz Leszczyński.

Bucovia Bukowa - Sparta Kazimierza Wielka 0:4 (0:2)
Bramki: Jakub Mocherek 4, Bartosz Kościółek 43, Mariusz Adamczyk 56 z karnego, Kamil Jeleń 89.
Sparta: Damian Pałaszewski — Sebastian Zając (46 Mateusz Wołowski), Mariusz Adamczyk, Przemysław Fakowski, Jakub Mocherek (65 Piotr Trzepatowski), Hubert Pańtak (52 Piotr Mocherek), Kamil Jeleń, Adrian Morsztyn, Tomasz Mocherek, Damian Mocherek (80 Cezary Odrobina), Bartosz Kościółek (71 Marcin Kądzielski).

- Bardzo się cieszę z wygranej, bo to było trzecie nasze kolejne zwycięstwo. Mecz dla nas bardzo dobrze się ułożył, bo już w 4 minucie uzyskaliśmy prowadzenie. W drugiej połowie, gospodarze dążyli do strzelenia gola, ale nasz bramkarz Damian Pałaszewski spisywał się bez zarzutu - mówił po meczu Andrzej Sender, trener Sparty Kazimierza Wielka.

Kamienna Brody - Unia Sędziszów 3:1 (0:0)
Bramki: Marcin Furtowicz, Piotr Kiljański, Marcin Dynarek dla Kamiennej.

Kolejna bramka grającego trenera Kamiennej Marcina Dynarka, który ma już na swoim koncie siedem celnych trafień.

Klimontowianka PBI Klimontów - Stal Kunów 5:0 (1:0)
Bramki: Michał Hołody 41, 82, 90, Arkadiusz Stępień 57, Dominik Gach 88.
Klimontowianka PBI: Majchrowski- Borycki (74 Miłek), Miłek, Niziołek, Kaczmarczyk, Śmiech, Stępień, Gadowski, Rożek, Hołody, Mikosa (58 Gach).

Szósta kolejna wygrana Klimontowianki i samodzielny lider tabeli. Michał Hołody strzelił sam trzy gole.

Victoria 2015 Skalbmierz - Zryw Zbigniewice 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Chwała, Daniel Ferens dla Zrywu.

Bramkarz Zrywu Dawid Żurek obronił rzut karny.

Zenit Chmielnik - Piaskowianka Piaski 3:1 (2:0)
Bramki: Marcin Piotrowski 18, 37, Piotr Markowicz 70 - Rafał Krzysztofik 68 z karnego.

Bardzo dobry mecz gospodarzy i pewna wygrana. W 68 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego, ale szybko Zenit po golu Piotra Markowicza odskoczył na dwie bramki.

16. Zorza Tempo Pacanów 6 1 4-15
1-2. miejsca - awans do czwartej ligi, 13-16- spadek do klasy A.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani