PK
W weekend 22-23.10.2022 gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa. Sprawdź wyniki i tabelę. Archiwum

Sparta Dwikozy - Zenit Chmielnik 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Śpiewak 24 z karnego, Mateusz Michalski 90+2.

Gród Ćmińsk - Bucovia Bukowa 1:0 (0:0).
Bramka:
Dawid Adach 90+6.

Piaskowianka Piaski - Naprzód Jędrzejów 2:1 (0:0)
Bramki: Rafał Krzysztofik 75, Karol Boszczyk 85 - Arkadiusz Przeździk 47.
Piaskowianka: Łyczek – Ochłopkow, Maludziński (70. Bujak), Tkaczenko, Król (70. Jewminow) - Dudczenko (65. Ganczarski), Czuba (55. Skorobohaty), Boszczyk, D. Krzysztofik (75. Tkacz) - Pyłypczuk, R. Krzysztofik.
Naprzód: Majcherczyk – Butenko, Maciejewski, Olszewski, Dąbek – Gądek, Dobrzański, Mika, Adamski – Równicki (80.Styczeń), Przeździk (80. Pak).
Derby powiatu jędrzejowskiego stały na bardzo wysokim, jak na klasę okręgową poziomie.

- Pierwsza połowa przebiegała z lekką przewagą Naprzodu, który miał kilka okazji, ale ich nie wykorzystał. Na początku drugiej połowy po rzucie rożnym zdobył jednak gola. Od tego momentu przejęliśmy inicjatywę. Na ostatnie 20 minut meczu zastosowałem bardziej ofensywne ustawienie 3-4-3 i przyniosło to skutek - cieszył się trener Piaskowianki, Mikołaj Pełka.

Szerzej o derbach gminy Jędrzejów - dużo zdjęć

Hetman Włoszczowa - OKS Opatów 0:0.
We Włoszczowie remis przyjęto z pewnym rozczarowaniem, bo będący ostatnio "na fali" Hetman nie zdołał pokonać drużyny ze strefy spadkowej.

Arka Pawłów - Świt Ćmielów 0:0.
Spotkanie, które zapowiadało się na bardzo ciekawe, zakończyło się bezbramkowym remisem.

Polonia Białogon Kielce - Łysica Bodzentyn 0:1 (0:0)
Bramka: Arleison Martinez 65 z karnego.
O zwycięstwie w meczu sąsiadów z tabeli zadecydowała bramka z rzutu karnego, zdobyta przez Kolumbijczyka Arleisona Martineza, który kilka dni temu przeszedł do Łysicy Bodzentyn z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Unia Sędziszów - Wicher Miedziana Góra 2:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Nartowski 30, Piotr Kasza 48 - Łukasz Piotrowski 47.
Tuz przed przerwą Unia straciła bramkarza, Tomasza Pawlikowskiego, który sfaulował rywala poza polem karny, a tuż po przerwie stracili wyrównującą bramkę. Ale sędziszowianie potrzebowali tylko chwili, żeby znów wyjść na prowadzenie i utrzymali je do końca meczu.

Piast Stopnica - Victoria 2015 Skalbmierz 1:1 (1:1)
Bramki: Adrian Jankoski 41 - Kamil Olesiński 26.
Przy stanie 0:0 gospodarze nie wykorzystali karnego, świetnie interweniował bramkarz Victorii, Piotr Kluszczyński.
- Mecz drużyn, z których obie chciały wygrać. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słabsza, druga trochę lepsza. Wynik sprawiedliwy, obie drużyny miały jeszcze okazje do zdobycia kolejnych bramek - powiedział trener gości, Łukasz Łakota.

• 16. Bucovia Bukowa 11 4 15-33

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]