OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
Krychowiak/IG
Grzegorz Krychowiak, 100-krotny reprezentant kraju, strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie saudyjskiej ekstraklasy. Jego zespół Abha Club wygrał w 11. kolejce u siebie 2:1 z Al-Shabab, czyli byłym klubem polskiego piłkarza.

Grzegorz Krychowiak z golem w lidze saudyjskiej

33-letni Krychowiak trafił do siatki w 82. minucie, zapewniając gospodarzom zwycięstwo. Defensywny pomocnik popisał się płaskim strzałem z ok. 12 metrów. Rywale od 72. minuty grali w dziesiątkę.

Krychowiak rozegrał całe spotkanie. Jego zespół, który odniósł trzecie zwycięstwo w obecnej edycji rozgrywek, zajmuje 15. miejsce z dorobkiem 10 punktów.

Na początku sezonu trenerem Abha Club był Czesław Michniewicz, ale 1 października władze klubu rozstały się z byłym selekcjonerem reprezentacji Polski. Ekstraklasa w Arabii Saudyjskiej - Saudi Pro League - wzbudza obecnie duże zainteresowanie światowych mediów z uwagi na transfery latem wielu piłkarskich gwiazd. (PAP)

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Valentina Duque Quintero to partnerka Juergena Elitima - kolumbijskiego pomocnika Legii Warszawa. Valentina uwielbia podróże i aktywny tryb życia. Bardzo często chodzi także na siłownię. Zawodnik ogłosił niedawno, że para spodziewa się dziecka.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto piękna partnerka Juergena Elitima z Legii Warszawa. Vale...