Jacek Magiera: Drużyna pokazała ogromny charakter

psz
Szymon Starnawski /Polska Press
- Z minut na minuty byliśmy lepsi. Korona postawiła jednak trudne warunki, grała bardzo ambitnie i tak też dzisiaj było. Wygraliśmy drugi mecz z rzędu, przełamaliśmy złą passę i gramy dalej - powiedział po spotkaniu z Koroną Kielce trener Legii Warszawa, Jacek Magiera.

Jacek Magiera (trener Legii Warszawa): Drużyna pokazała ogromny charakter. Przegrywając 0:2 wygrała 4:2. Cieszy to, jak zareagowaliśmy na stracone gole. To, co mówimy, że zawsze trzeba myśleć pozytywnie, znalazło potwierdzenie. Z minut na minuty byliśmy lepsi. Korona postawiła jednak trudne warunki, grała bardzo ambitnie i tak też dzisiaj było. Wygraliśmy drugi mecz z rzędu, przełamaliśmy złą passę i gramy dalej.

Na pewno nowy trener Korony musi dużo rozmawiać ze swoimi zawodnikami. Zdiagnozować przyczynę, podać leki i działać. To są trudne rzeczy, ale w tym zawodzie trzeba się z nimi zmierzyć. Życzę mu, żeby uporał się z tymi problemami.

źródło: Legia.com