Jacek Magiera: Spotkanie z Borussią będzie zupełnie inne

psz
Szymon Starnawski /Polska Press
- Jagiellonia nas nie zaskoczyła. Nie chcieliśmy się cofnąć, rywal stawiał trudne warunki, ale z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej - powiedział po wygranym meczu w Białymstoku (4:1) trener Legii Warszawa, Jacek Magiera.

Jacek Magiera (trener Legii Warszawa): Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Cieszymy się, że na boisku lidera strzeliliśmy cztery gole. Przed nami następne mecze, ale teraz radość jest bardzo duża. Spotkanie z Borussią będzie zupełnie inne. Mamy do wyrównania rachunki. Na pewno będą zmiany w składzie. Jedziemy na trudny teren, ale my mocno trenujemy, po to, żeby cieszyć się grą. Chcemy, żeby tak było w Dortmundzie.

Jagiellonia nas nie zaskoczyła. Nie chcieliśmy się cofnąć, rywal stawiał trudne warunki, ale z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej.

Dziś Vako potwierdził, że jest pełnoprawnym zawodnikiem tej drużyny - tak jak każdy inny gracz. Jestem z niego zadowolony.

źródło: Legia Warszawa

Agencja TVN/x-news

Legia wśród historycznych niespodzianek Ligi Mistrzów [GALERIA]

Materiał oryginalny: Jacek Magiera: Spotkanie z Borussią będzie zupełnie inne - Gol24