OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/EPA/VINCE MIGNOTT
Arsenal pokonał u siebie Sheffield United 5:0 w sobotnim meczu 10. kolejki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. W barwach "Kanonierów" cały mecz rozegrał Jakub Kiwior, a hat-trickiem popisał się Eddie Nketiah.

Jakub Kiwior zagrał cały mecz w Premier League

Nketiah wynik otworzył w 28. minucie, a kolejne bramki padły po przerwie. 24-latek na listę strzelców wpisał się jeszcze w 50. i 58. minucie. W końcówce rywali dobili rezerwowi - Fabio Vieira z rzutu karnego i Takehiro Tomiyasu.

W tabeli Arsenal zajmuje drugie miejsce, do prowadzącego Tottenhamu Hotspur traci dwa punkty. "Koguty" już w piątek pokonały na wyjeździe Crystal Palace 2:1. Sheffield z zaledwie jednym punktem na koncie zamyka tabelę.

W niedzielę zrównać się punktami z Arsenalem będzie mógł trzeci Manchester City. Obrońcy tytułu w derbach zmierzą się na wyjeździe z Manchesterem United.

Jakub Kiwor w wyjściowej jedenastce Arsenalu w Premier League zagrał pierwszy raz od sierpnia tego roku. Polski obrońca u trenera Artety jest tylko rezerwowym i nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała się zmienić. (PAP, opracowanie własne)

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Valentina Duque Quintero to partnerka Juergena Elitima - kolumbijskiego pomocnika Legii Warszawa. Valentina uwielbia podróże i aktywny tryb życia. Bardzo często chodzi także na siłownię. Zawodnik ogłosił niedawno, że para spodziewa się dziecka.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Oto piękna partnerka Juergena Elitima z Legii Warszawa. Vale...