Juventus pokonał Milan w klasyku. Decydujący gol z karnego w... 97. minucie!

psz
Paulo Dybala został bohaterem Juventusu
Paulo Dybala został bohaterem Juventusu East News
Liga włoska. Juventus Turyn pokonał przed własną publicznością AC Milan (2:1) w meczu 28 kolejki włoskiej Serie A. Po pierwszej połowie długo utrzymywał się remis 1:1 i gdy wydawało się, że takim rezultatem zakończy się spotkanie, Paulo Dybala strzelił gola (z rzutu karnego) na wagę trzech punktów w 97. minucie!

Juventus Turyn - AC Milan 2:1 (1:1)

Bramki:
1:0 - Medhi Benatia 30'
1:1 - Carlos Bacca 43'
2:1 - Paulo Dybala (k.) 90'+7

Juventus: Gianluigi Buffon - Andrea Barzagli (46' Stephan Lichtsteiner), Medhi Benatia (78' Daniele Rugani), Leonardo Bonucci, Kwadwo Asamoah - Miralem Pjanić, Sami Khedira - Dani Alves, Paulo Dybala, Marko Pjaca (89' Moise Kean) - Gonzalo Higuain

Milan: Gianluigi Donnarumma - Mattia De Sciglio, Cristian Zapata, Gabriel Paletta, Alessio Romagnoli - Andrea Bertolacci, Jose Ernesto Sosa, Mario Pasalić (70' Andrea Poli) - Gerard Deulofeu, Carlos Bacca (55' Juraj Kucka), Lucas Ocampos (90' Leonel Vangioni)

Żółte kartki: Benatia, Pjanić, Khedira (Juventus) - Pasalić, Deulofeu, Ocampos, Romagnoli, Sosa (Milan)

Czerwona kartka: Sosa (Milan, 90' - za drugą żółtą)

Sędzia: Davide Massa

Pod Ostrzałem GOL24

**WIĘCEJ odcinków

**

LIGA WŁOSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Juventus pokonał Milan w klasyku. Decydujący gol z karnego w... 97. minucie! - Gol24