Korona II Kielce zremisowała z młodzieżowym zespołem Leicester City 1:1

dor
Korona II Kielce zremisowała z młodzieżową drużyną Leicester City FC 1:1. Daniel Szelągowski dwa razy był bliski zdobycia bramki, ale trafiał w słupek. Fot. Sławomir Stachura
Trzecioligowe rezerwy Korony Kielce w meczu kontrolnym rozegranym w Warce zremisowały z młodzieżową drużyną Leicester City 1:1.

Korona II Kielce - Leicester City (juniorzy) 1:1 (1:1)
Bramka: dla Korony Artur Piróg 35.
Korona II: Osobiński (46. Dutka) - Cukrowski (46. Więckowski), Prętnik, Kloc (55. Rogoziński), Bujak - Szelągowski, Sowiński, Piróg (80. Kiełb), Sewerzyński (46. P. Lisowski), D. Lisowski (60. Gurski) - Górski (46. Marzec)

Korona rozegrała ten mecz w Warce. Miała okazje ku temu, żeby pokonać angielski zespół, ale brakowało precyzji i trochę szczęścia. Dwie dobre okazje miał Daniel Szelągowski, ale w obu przypadkach trafił w słupek, a po uderzeniu Mateusza Sowińskiego futbolówka odbiła się od poprzeczki.

-Graliśmy bardzo młodym składem. To był solidny mecz w naszym wykonaniu z wymagającym rywalem. Mam nadzieję, że to zaprocentuje. Bramkę straciliśmy w 16 minucie z rzutu karnego, wyrównaliśmy w 35 minucie z rzutu wolnego - powiedział Sławomir Grzesik, trener Korony II.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani