Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugim meczu kontrolnym rozegranym podczas zgrupowania w...

Korona Kielce przegrała 1:3 z hiszpańskim zespołem AFE. Jedyną bramkę zdobył Matej Pućko [ZDJĘCIA]

W drugim meczu kontrolnym rozegranym podczas zgrupowania w Opalenicy Korona Kielce przegrała 1:3 z drużyną AFE, czyli hiszpańskimi piłkarzami bez kontraktów, którzy przebywają na zgrupowaniu w Polsce. Jedyna bramkę dla ekipy Gino Lettieriego zdobył z rzutu karnego Matej Pućko.

Korona Kielce – AFE Hiszpania 1:3 (0:1)
Bramki: Pućko 56 – Ruiz 41, Pacheco 68, Merchan 73.

Korona: Kukić – Szymusik (46. Żyro), Pierzchała, Gnjatić, Bujak – Sewerzyński, Piróg (46. Radin) – Pućko (63. Arweladze), Skrzecz (74. Dziwniel), Jukić (74. Cebula) - Sowiński (46. Szelągowski).

AFE: Montano (46. Tejero) – Iglesias (46. Ramirez), Momprevil (46. Pacheto), Roman (46. Inigo), Ruiz (46. Lozano) – Miguel (46. Montano), Alvarez (46. Garcia) – Diaz (46. Merchan), Martin (46. Palacios), Fernand (46. Egea) – Garcia (46. Mendigutxia).

Do przerwy hiszpańska drużyna prowadziła 1:0. W 55 minucie rzut karny wywalczył Oskar Sewerzyński. Sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Matej Pućko. Później jednak Hiszpanie zdobyli dwie bramki i wygrali sparing 3:1.
W weekend Korona rozegra jeszcze dwa mecze kontrolne - w sobotę z holenderskim Vitesse Arnhem, a w niedzielę z pierwszoligowym GKS Tychy.
(dor)

Rekordy życiowe i trzy minima na mistrzostwa Europy podczas Monika Pyrek Tour!

Star kończył mecz w dziewiątkę i wygrał z Orlętami Radzyń Podlaski [FOTO]

Polecamy

Plan transmisji 33. kolejki Ekstraklasy. Za darmo mecz Widzewa z Lechem

Kadra reprezentacji Francji na Euro 2024 ogłoszona! Rywale Polaków sięgną po złoto?