Jakub Maj
Jakub Maj
Viaplay
W sobotę został rozegrany jeden z największych klasyków w Anglii. Liverpool zmierzył się z Arsenalem. W pierwszej połowie doszło do kuriozalnej sytuacji, w której Kostas Tsimikas wpadł na własnego trenera. Jürgen Klopp się przewrócił, ale to nie był największy problem. Niemiec musiał dokonać zmiany.

Jürgen Klopp powalony przez własnego zawodnika

Tuż przed świętami angielscy kibice mieli okazję oglądać prawdziwe klasyk. W ramach 18. kolejki Liverpool na swoim stadionie podjął Arsenal. To "Kanonierzy" wyszli na prowadzenie jako pierwsi za sprawą Gabriela, który umieścił piłkę w siatce głową po rzucie wolnym. Odpowiedź Liverpoolu przyszła po dwóch kwadransach kiedy Mohamed Salah swoim firmowym zagraniem pokonał bramkarza gości. Egipcjanin zszedł na lewą nogę z prawego skrzydła i huknął w okienko.

Niestety kilka minut później boisko musiał opuścić Kostas Tsimikas. Grecki obrońca doznał dość nietypowej kontuzji barku, po tym jak Saka popchnął go przy linii bocznej. Defensor się przewrócił i wpadł na swojego trenera - Jürgena Kloppa. Niemiec również upadł na murawę i o dziwo to on wyszedł cało z tego "pojedynku". Tsimikas od razu zaczął łapać się za bark, dlatego na boisko musiał wejść Joe Gomez.

Kibice nie zobaczyli więcej bramek w tym meczu. Liverpool 20 minut przed końcem spotkania miał doskonałą okazję do objęcia prowadzenia, ale Trent Alexander-Arnold trafił tylko w poprzeczkę. Wynik 1:1 oznacza, że Arsenal nadal utrzymuje pozycję lidera. "The Reds" są na 2. miejscu i mają jeden punkt mniej.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Za kilka dni Święta Bożego Narodzenia, dlatego postanowiliśmy zapytać sztucznej inteligencji jak wyobraża sobie polskie stadiony w zimowej wersji. Na obrazach generowanych przez AI nie brakuje choinek, lampek świątecznych oraz innych iluminacji. Który obiekt wygląda najciekawiej?Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Stadiony Ekstraklasy w bożonarodzeniowej atmosferze. Sztuczn...